Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майже сотня випускників біологічного факультету ЗНУ здобули дипломи бакалавра

Майже сотня випускників біологічного факультету ЗНУ здобули дипломи бакалавра

Майже сотня випускників біологічного факультету ЗНУ здобули дипломи бакалавра
12.07.2021 16:54 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет вручення дипломів бакалаврам випускний

Нещодавно в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися урочистості з приводу вручення дипломів бакалаврів випускникам біологічного факультету. Цього року їх отримав 61 молодий фахівець, що навчались за денною формою, та 35 заочників. Серед них дві особи здобули документи із відзнакою. Це – випускники спеціальностей «Біологія» (освітні програми «Біологія та імунологія», «Фізіологія людини і тварини», «Генетика»), «Екологія» («Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», «Екологічна безпека»), «Хімія» («Аналітична хімія»), «Ландшафтний дизайн» («Фітотехнологія та фітодизайн») і «Лісове господарство» (Мисливствознавство», «Мисливське господарство»).

Аби привітати випускників цього року, за доброю традицією на свято завітали представники адміністрації університету, факультету, викладачі, батьки та друзі вчорашніх студентів. Від імені ректорату учасників урочистого зібрання привітав перший проректор Олександр Бондар. Він зазначив: «День вручення  дипломів – важлива подія в житті кожного з вас, до якої багато років поспіль усі ми – представники адміністрації ЗНУ, ваші викладачі, ваші батьки й ви особисто – йшли разом, зо дня в день наближаючи її своєю копіткою працею. Випускники біологічних спеціальностей – фахівці, яких конче потребує наша країна в умовах сьогодення, аби приймати виклики щодо екологічної ситуації у світі, в умовах пандемії коронавірусу. Усіляких вам гараздів у вашому самостійному житті і перемог у вашій професійній діяльності!».

Своєю чергою, декан факультету Людмила Омельянчик, звертаючись до молодої когорти фахівців біологічної галузі, висловила також сподівання: «Щороку, як ті ластівки, випускники нашого факультету покидають своє гніздо. Проте маємо надію, що вони незабаром повернуться до нас – уже здобувати наступний, магістерський, ступінь освіти!». Вона також згадувала події, які вони, викладачі та колишні студенти біологічного факультету, пережили разом, ті випробування, які достойно витримали, – карантинні заходи, навчання онлайн та офлайн, злети та падіння, пов’язані з трансформацією системи освіти, тощо. Від імені адміністрації університету та факультету вона також подякувала батькам за їхнє розуміння та підтримку своїх дітей на шляху до здобуття знань, адже також завдяки цій важливій складовій сьогодні молоді люди стали дипломованими фахівцями. Окрему подяку Людмила Олександрівна висловила й тим випускникам, які у цих складних умовах виявили свою принципову активну громадську позицію, брали участь в олімпіадах з біології, конференціях, засіданнях круглих столів тощо. Були відзначені й викладачі біологічного факультету, які надавали своїм вихованням не лише знання, а й віддавали частинку свого серця, навчаючи їх передусім людяності. Випускників також закликали бути разом і в подальшому житті, триматися рідного факультету, який завжди готовий їх підтримати, а ще – не забувати своїх наставників!

На знак підтвердження кваліфікації молодим фахівцям вручили дипломи й додатки до них перший проректор Олександр Бондар, декан Людмила Омельянчик, завідувач кафедри генетики та рослинних ресурсів Віктор Лях, завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Валерій Домніч, доценка кафедри загальної та прикладної екології і зоології Наталія Воронова.

Випускники, своєю чергою, натомість дякували своєму деканові, улюбленим викладачам і дарували їм квіти. Присутнім у залі також подарувала свої пісенні привітання випускниця цього року Діана Михальська.

 

Олена Хлистун

 

 

 

Схожі новини