Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті розпочалася подача заяв від вступників для вступу на бакалаврат

У Запорізькому національному університеті розпочалася подача заяв від вступників для вступу на бакалаврат

У Запорізькому національному університеті розпочалася подача заяв від вступників для вступу на бакалаврат
14.07.2021 15:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University приймальна комісія вступна кампанія-2021 вступ на бакалаврат

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває вступна кампанія-2021. Чотирнадцятого липня розпочинається один із найважливіших її етапів – подання електронних заяв на вступ для тих, хто вступає на бакалаврат на 1 курс. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме з 14 липня до 18 години 16 липня (для тих, хто вступає на основі співбесіди, вступних іспитів та творчих конкурсів) та до 18 години 23 липня (для тих, хто вступає на основі ЗНО, а також вступних іспитів, творчих конкурсів, складених із 1 по 13 липня).

Представники приймальної комісії ЗНУ, зокрема відповідальна секретарка Приймальної комісії ЗНУ Оксана Спиця, наголошують на необхідності уважно поставитися до цього етапу вступної кампанії. Усім вступникам обов’язково варто перевірити в персональних електронних кабінетах статус поданих заяв і коректність відображених у них даних. Із переліком необхідних документів для вступу можна ознайомитись за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/03-perelik-dokumentiv-neobxidnix-dlya-vstupu-bakalavr/

Усі охочі вступити до ЗНУ можуть звернутися до консультаційного центру за адресою: вул. Жуковського. 66 б, навчальний корпус №2, каб. 115. Тут вступники отримають усю необхідну інформацію щодо вступної кампанії-2021, також, за потреби, їм нададуть покрокову інструкцію щодо подання онлайн-заяв через електронні кабінети або ж допоможуть здійснити це на практиці.

Також нагадуємо про особливості цьогорічної вступної кампанії для всіх охочих вступити цього року на бакалаврат. У 2021 році для участі в конкурсі на бюджетні місця можливо подати всього (сумарно):

-         5 заяв (наприклад, можна подати всі заяви до одного ЗВО або по одній заяві до різних ЗВО);

-         на 5 спеціальностей (наприклад, можна подати всі заяви на одну спеціальність або по кілька заяв на різні спеціальності).

Загально рахують заяви на денну та заочну форму навчання (не більше ніж 5 заяв).

У кожній заяві, яку вступник подає на бюджет, він обов’язково встановлює її пріоритетність – від 1 до 5, де 1 – це найвища пріоритетність, а 5 – відповідно, найнижча. Встановлення пріоритетності – це важливий крок, адже її зміна після подання заяви є неможливою. Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на поточну конкурсну пропозицію. На контракт вступники можуть подати до 30 заяв.

Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть після початку подання заяв на сайтах: https://vstup.edbo.gov.ua/ або https://vstup.osvita.ua/

Важливо пам'ятати, що після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету буде вже неможливо. Тому краще пересвідчитись ще раз, що всі дані завантажені в електронний кабінет коректні. Зміна середнього бала після подання першої заяви можлива лише шляхом звернення вступника до закладу освіти, де була зареєстрована перша заява.

Вступники, які мають право на спеціальні умови участі в конкурсному відборі та внесені до Реєстру осіб зі спеціальними умовами, мають переконатися, що під час подання заяв у них зазначена відповідна категорія пільги і що вона підтверджена закладом після подання заяви.

Не обов'язково намагатися подати заяви в перший день, це жодним чином не впливає на участь у конкурсному відборі, але й не варто це відкладати на останню годину. Радимо вступникам ознайомитись з інструкціями щодо подання заяв і бути максимально уважними. Якщо, наприклад, вступник побачив у е-кабінеті навпроти своєї заяви статус «Потребує уточнення вступником», у жодному разі не варто її скасовувати, потрібно звернутись до вишу та надати необхідні роз'яснення – скасування заяв призводить до втрати пріоритетності, потім уже неможливо подати заяву з такою ж пріоритетністю.

Нагадуємо, що співбесіди для вступників пройдуть із 17 по 19 липня, основний потік вступних іспитів і творчих конкурсів проходив із 1 по 13 липня, а додаткова сесія творчих конкурсів та вступних іспитів для вступу тільки за кошти фізичних та/або юридичних осіб проходитиме 14-23 липня. Надання рекомендацій до зарахування для тих, хто вступає на основі ЗНО, вступних іспитів і творчих конкурсів на бюджет відбудеться не пізніше ніж 28 липня, на контракт – не раніше 10 серпня.

Зарахування для тих, хто вступає на основі ЗНО, вступних іспитів і творчих конкурсів на бюджет, – 9 серпня, на контракт – не пізніше 18 серпня.

Пам’ятайте, що в разі виникнення запитань, пов’язаних із перебігом вступної кампанії, представники Приймальної комісії нададуть вам усю потрібну інформацію. Для цього треба звернутися за адресою: вул. Жуковського, 66б, каб. 115 або зателефонувати: (061) 228-75-38, (061) 289-12-68. Крім того, всі необхідні документи розміщені на сайті приймальної комісії ЗНУ за покликаннями: https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/

Більше інформації про цьогорічні особливості подання заяв на вступ до закладів вищої освіти дивіться за покликанням: https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2021-videorozyasnennya-dlya-vstupnikiv-ta-yihnih-batkiv

Також просимо вас завітати на сторінки приймальної комісії ЗНУ в соцмережах:

Telegram: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: facebook.com/pk.znu.ua

 

 

Схожі новини