Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступники-дев’ятикласники обирають Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ

Вступники-дев’ятикласники обирають Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ

Вступники-дев’ятикласники обирають Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ
15.07.2021 16:39 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж інженерний навчально-науковий інститут вступна кампанія-2021

Нещодавно завершився прийом електронних заяв і документів для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за денною формою навчання у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Цього року до ЗГЕФК ЗНУ від абітурієнтів було подано понад сімсот заяв.

Минулий навчальний рік поставив у складні умови не тільки педагогічні колективи навчальних закладів, а й учнів 9-х та 11-х класів, випускників закладів професійної технічної освіти. І для того, щоб старшокласникам було простіше зробити вибір на користь тієї або тієї професії, колектив Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу максимально активізував проведення зустрічей з майбутніми абітурієнтами. Такі дні відкритих дверей проходили в коледжі щомісяця, а подекуди й кілька разів на місяць, що призвело до вагомого результату – до коледжу подано 715 заяв. Які ж спеціальності були в пріоритеті у абітурієнтів-2021?

Як відомо, палітра спеціальностей, за якими можуть навчатися юнаки і дівчата в ВСП ЗГЕФК ЗНУ, досить значна. Тут молодь може знайти своє покликання за 11-ю спеціальностями технічного, економічного та комп’ютерного спрямування. Серед них «Галузеве машинобудування», «Прикладна механіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Теплоенергетика», «Гідроенергетика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Видавництво та поліграфія», «Маркетинг», «Облік і оподаткування». Більше інформації – за покликанням: http://www.zgec.zp.ua/professions.html

 Як розповіла відповідальна секретарка відбіркової комісії Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ Ірина Пупирєва, «до найпопулярніших спеціальностей коледжу за кількістю заяв увійшли спеціальності 075 «Маркетинг» (подано 112 заяв); 186 «Видавництво та поліграфія» (104 заяви) та 072 «Фінанси, банківська справа і страхування», куди було подано 84 заяви». Ірина Анатоліївна підкреслила, що «незначно поступилися за кількістю заяв економістам, поліграфістам і управлінцям усі спеціальності технічного напрямку, на які, в середньому, було подано по 65-80 заяв».

Члени відбіркової комісії зазначили, що серед тих, хто обрав для себе як один з варіантів подальшого навчання ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ», були й відвідувачі підготовчих курсів. Серед двохсот двох слухачів знайшлося чимало тих, хто впродовж навчального року відчув себе вже майже членом цієї дружної родини. Ці хлопці та дівчата обрали для себе не тільки цікаву професію, а й можливість активних занять спортом у численних спортивних залах коледжу, участь у творчих студіях цього найстарішого в місті навчального закладу, різноманітне студентське життя та активну життєву позицію. І, безумовно, можливість продовжити навчання за скороченим терміном у Запорізькому національному університеті.

Вступна кампанія досягає свого апогею, тому важливо не пропустити ключові етапи цієї дистанції. Нагадаємо їх. Якщо хтось має намір отримати освіту в ВСП ЗГЕФК ЗНУ на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника за денною формою навчання, то це можна зробити вже зараз і до 18.00 9 серпня. Детальніше про це на https://drive.google.com/file/d/1tH68yw5x0IS74IXJIHb-L98BVRM04_le/view

Терміни подання заяв і документів для вступників на базі 11-х класів за денною формою здобуття освіти залежать від того, складали вони ЗНО чи вступають на підставі екзаменів, складених у коледжі. Прийом документів вже розпочався й триватиме: 1) до 18.00 26 липня - для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів; 2) до 18.00 2 серпня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО. Вступні іспити для вступників на місця за кошти фізичних або юридичних осіб проводяться по 2 серпня. Більш детально про це на https://drive.google.com/file/d/1NOBggztSos4-ZnFRBQFPT7YU5n-kLgXp/view.

А інформація щодо вступу за заочною формою навчання на базі ПЗСО та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітникаhttps://drive.google.com/file/d/1XfR24Xo2LXM3HttoVhywBty-Sg82zQvH/view.

Графік роботи відбіркової комісії ВСП ЗГЕФК ЗНУ: понеділок - п’ятниця з 8.00 до 17.00. По суботах відбіркова комісія працює для вас з 9.00 до 15.00. Неділя – вихідний. Довідки за телефонами: (093) 244 03 18, (068) 738 25 92, (061) 224 87 34. Відповідальний секретар - Ірина Анатоліївна Пупирєва.

E-mail відбіркової комісії: vidbirkova.zgefcznu@gmail.com.

Дізнатися більше про правила прийому до Запорізького фахового гідроенергетичного коледжу ЗНУ у 2021 р. можна на сторінці https://drive.google.com/file/d/1aVdwFAsVhpKwp_K7dtTJ5dEVGnP_vDsC/view чи особисто приїхати до коледжу за адресою м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10. Проїзд міськими видами транспорту: тролейбус №№1, 3, маршрутне таксі - №№ 15, 46 та 93 до зупинки «Палац культури ЗТЗ».

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини