Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професору Юрію Каганову присуджено іменну стипендію Верховної Ради України

Професору Юрію Каганову присуджено іменну стипендію Верховної Ради України

16.07.2021 12:17 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова діяльність стипендія Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук перемога

Колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає професора, проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова з призначенням іменної стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук.

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук» від 5 лютого 2019 року № 2676-VIII щорічно призначається 30 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук. Претенденти на отримання Стипендії висуваються з числа вітчизняних молодих учених, які мають науковий ступінь доктора наук та збагатили науку визначними здобутками, проводять важливі фундаментальні та/або прикладні наукові дослідження, а також мають намір і змогу виконувати в Україні актуальну наукову роботу, зазначену в поданні.

Цьогоріч до Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій надійшло на конкурс 90 робіт претендентів. Отже, конкурс становив 3 особи на одну стипендію.

Верховна Рада України 15 липня 2021 р. постановою «Про призначення у 2021 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук» затвердила перелік стипендіатів. Юрію Каганову стипендію призначено на виконання наукової роботи «Людина і влада: радянський експеримент в Україні 1920-х – 1991 рр.».

Бажаємо Юрію Олеговичу подальших наукових успіхів і звершень!