Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та співробітники ЗНУ побували на екскурсії вихідного дня на базі відпочинку «Славутич»

Викладачі та співробітники ЗНУ побували на екскурсії вихідного дня на базі відпочинку «Славутич»

Викладачі та співробітники ЗНУ побували на екскурсії вихідного дня на базі відпочинку «Славутич»
19.07.2021 14:44 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина ZNU Zaporizhzhia National University первинна профспілкова організація дозвілля відпочинок база відпочинку Славутич

Сімнадцятого липня викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) мали можливість провести вихідний день і відпочити на березі Азовського моря. Профспілковий комітет ЗНУ за підтримки адміністрації вишу організував екскурсію вихідного дня до бази відпочинку «Славутич» у Кирилівці (коса Пересип).

Відправлення групи із Запоріжжя відбулося о 6.00 ранку (збір групи по місту: зупинка – Бібліотека ім. Горького). Відпочивальників зустрічала головна бухгалтерка первинної профспілкової організації ЗНУ Світлана Носова, яка також проінформувала присутніх про правила безпеки під час поїздки, розповіла про організацію самого відпочинку. Незважаючи на важкі погодні умови цього літа, поїздка була дуже комфортною: керівниця групи розповідала цікаві факти з історії тих міст, через які пролягав шлях до бази відпочинку, в автобусі працював кондиціонер і телевізор. Близько 10 години група прибула на ССОТ «Славутич». Далі – вільний час, відпочинок на пляжі. До послуг відпочиваючих на території бази є туалети і душові, також передбачені навіси від сонця та місце для відпочинку у будиночку. Відправлення з Кирилівки о 18 годині. Прибуття до Запоріжжя близько 21.30. Вартість такої поїздки склала всього 200 гривень. У цю вартість включено проїзд комфортабельним автобусом із кондиціонером, супровід керівником групи, групова туристична страховка, місце для відпочинку в будиночку на території бази.

Охочих провести вихідний день на березі моря цього разу виявилося більш ніж 20 осіб. Кожен міг провести цей день на свій смак: насолодитися теплим морем, відпочити під великим і зручним тентом, який надійно захищав від сонця, прогулятися вздовж набережної чи територією самої бази.

Учасники поїздки вдячні керівництву університету, профспілковому комітету, колективу студентського спортивно-оздоровчого табору за чітку організацію, комфортні умови відпочинку і за той час, який вони із задоволенням провели в «Славутичі».

Представники профспілки також висловлюють вдячність співробітникам адміністративно-господарської частини ЗНУ, які постійно підтримують й оновлюють матеріальну базу «Славутича», щороку працюють над поліпшенням комфорту та умов перебування тут для представників університету, забезпечують чистоту територій і пляжної зони.

 

Схожі новини