Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованка ЗНУ Людмила Бабак виборола дві золоті медалі чемпіонату України з марафону пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка

20.07.2021 10:24 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму спорт веслування перемога

У м. Вінниці завершився чемпіонат України з марафону пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка. Спортсмени-веслувальники змагалися за медалі в 21 дисципліні на дистанціях від 3,4 км до 29,8 км. За результатами змагання 4 запорізьких спортсмена пройшли відбір для участі в Кубку світу з марафону. Серед кращих була й випускниця факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), заслужена майстриня спорту України з веслування на байдарках і каное, триразова чемпіонка світу в марафоні Людмила Бабак (тренер – Сергій Снєжко).

Цього разу спортсменка здобула золоті медалі на дистанціях 3,4 км та 15,4 км, впевнено продемонструвавши перевагу на іншими учасниками цих змагань.

Нагадаємо, що цей рік став плідним для Людмили Бабак. Так, вона на Кубку України виборола три нагороди: «срібло» в каное-одиночці на дистанції 1000 м і бронзові нагороди у цьому ж класі на дистанціях 5000 і 200 м. Крім того, на ліцензійному олімпійському турнірі, що проходив у Сегеді, у змаганнях жінок у каное-одиночці Людмила Бабак у кваліфікації стала третьою в заїзді з особистим рекордом 50,10 с.