Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда ЗНУ візьме участь у гала-концерті «Ліги сміху»

Команда ЗНУ візьме участь у гала-концерті «Ліги сміху»

Команда ЗНУ візьме участь у гала-концерті «Ліги сміху»
22.07.2021 10:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University центр культури дозвілля Ліга сміху

20 липня у м. Києві відбувся другий тур кастингу до 8 сезону Ліги Сміху. 26 команд не лише з різних міст України, але й із Мінська та з Баку продемонстрували свої виступи у конкурсах «Полотно» та «Пісня-історія». Серед них були й дві команди «Нет парня» и «Оторва» із Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Жіноча команда «Нет парня» успішно пройшла відбір і вже 1 серпня змагатиметься за участь у новому сезоні під час традиційного гала-концерту на Співочому полі.

Нагадаємо, що «Ліга сміху» –  щорічний чемпіонат із гумору, який проводиться в країні з 2015 року. У змаганні беруть участь команди не лише з України, а й з інших країн. Під час гала-концерту, на який команди потрапляють після ретельного відбору, кожен зірковий тренер обирає по дві команди, які він буде супроводжувати протягом ігрового сезону. Це – одна з головних відмінностей цього масштабного гумористичного заходу.

За результатами 2 туру кастингу на участь у 8 сезоні Ліги сміху редактори назвали 18 команд, серед них – «Нет парня» (ЗНУ), які незабаром змагатимуться за 12 місць у новому сезоні.

 

Схожі новини