Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до ЗНО та творчих конкурсів

ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до ЗНО та творчих конкурсів

ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до ЗНО та творчих конкурсів
27.07.2021 16:42 - 2021-09-30 17:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та творчих конкурсів

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошує набір на 8-ми місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та творчих конкурсів. Форми навчання на курсах – вечірня, заочна та дистанційна. Початок прийому заяв – 16 серпня 2021 року. Зареєструватись і заповнити електронну заявку можна на сайті університету: https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=76

Тривалість занять: із 20 вересня 2021 року до 22 травня 2022 року.

Програма курсів розрахована на 8 місяців підготовки до ЗНО. Пройти підготовку можна з одного або декількох  предметів.

Предмети, за якими можна підготуватись до складання ЗНО:

-         Українська мова та література

-         Історія України

-         Англійська мова

-         Математика

-         Фізика

-         Біологія

-         Хімія

-         Географія

-         Творчий конкурс (сценічне мистецтво, дизайн, архітектура)

За умови обрання для підготовки на курсах трьох конкурсних предметів, які визначені Умовами вступу 2021 на спеціальності «Середня освіта (Математика)», «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «Середня освіта (Фізика)», «Середня освіта (Інформатика)», «Біологія», «Екологія», «Хімія», «Фізика та Астрономія», «Прикладна фізика та наноматеріали», «Математика», «Лісове господарство», «Галузеве машинобудування», «Металургія», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Будівництво та цивільна інженерія», «Технології захисту навколишнього середовища», «Цивільна безпека», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Електроніка», «Теплоенергетика», «Гідроенергетика», «Мікро- та наносистемна техніка», випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів при вступі до Запорізького національного університету. Після закінчення підготовчих курсів слухачі, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують свідоцтво.

Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої, професійно-технічної та фахової передвищої освіти до складання ЗНО та проходження творчих конкурсів. 

Якісна підготовка і спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:

- заяву про зарахування на підготовчі курси,

- 1 фото 3х4,

- ксерокопію паспорта,

- довідку із закладу освіти,

- копію квитанції про оплату.

Вартість за весь період навчання за один предмет:

- вечірня форма навчання 1300 грн,

- заочна форма навчання 700 грн,

- дистанційна форма навчання 700 грн.

Для відвідування занять на підготовчих курсах слухачі можуть обрати один із корпусів Запорізького національного університету, відповідно до місця проживання:

- навчальний корпус № 2 Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66Б);

- або навчальний корпус № 11 Інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 10).

За детальною інформацією щодо підготовчих курсів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б (навчальний корпус № 2), каб. 204, 209, тел.: (061) 289-12-96.

Е-mail: vdpp_znu@ukr.net

Телеграм-канал: https://t.me/VDPP_ZNU 

Якісна підготовка слухачів на курсах Запорізького національного університету – запорука успішного складання ЗНО та вступу до закладу вищої освіти!

 

Схожі новини