Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов встановив особистий рекорд на Олімпіаді в Токіо

Представник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов встановив особистий рекорд на Олімпіаді в Токіо

Представник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов встановив особистий рекорд на Олімпіаді в Токіо
30.07.2021 15:50 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет спорт плавання Олімпійські ігри

Нещодавно на дистанції 800 метрів вільним стилем представник юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергій Фролов показав свій найкращий результат на Олімпійських іграх в Токіо: Це – 7:45.11. При цьому він став шостим. До речі, його топовим досягненням на чемпіонатах світу також було шосте місце – в 2017 році на 1500 метрах.

Олімпіада в Токіо стала для Сергія третьою і першою, де йому вдалося пробитися далі попередніх запливів. Далі на нього чекає дистанція 1500 метрів вільним стилем.

Ось що він розповідає про свій виступ у фіналі і особистий рекорд в інтерв’ю для «Суспільне Спорт»: «Добре виступив, відпрацював. Хотів поставити перед собою задачу викластися на цю дистанцію. Попередній рік був для мене непростим у всьому. Але я зміг покращити свій результат, пробитися до фіналу, скласти конкуренцію. Я думаю, це ще не вечір. Тут усі пливуть, наче востаннє, зранку й увечері борються й показують високі результати».

Фролов своїм запливом лишився задоволений, але має надії на високі результати й на дистанції 1500 метрів. Востаннє Сергій Фролов виступав у Токіо в 2018 році, коли став бронзовим призером етапу Кубка світу на дистанції 1500 метрів.

Проте він вважає, що порівнювати ці події немає сенсу. «Звісно, змінилася дистанція, але не можна порівнювати етап Кубка світу та Олімпійські ігри. Етапи Кубка світу трішки слабші, а Олімпіада – це змагання, до яких усі готуються й викладаються на 100%. Я й хочу це зробити на 1,5 км. Вважаю, що підійшов до цього старту в максимально хорошій формі, і результат говорить сам за себе. Побачимо далі, що я зможу показати», – зазначає спортсмен.

За матеріалом «Суспільне Спорт»: https://suspilne.media/151350-na-olimpiadi-vsi-plivut-nace-vostanne-ukrainec-frolov-pro-final-na-800-m-i-osobistij-rekord/

 

 

Схожі новини