Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ посів 24 позицію в «Топ-100 найпопулярніших вишів України» за кількістю поданих вступниками заяв

ЗНУ посів 24 позицію в «Топ-100 найпопулярніших вишів України» за кількістю поданих вступниками заяв

ЗНУ посів 24 позицію в «Топ-100 найпопулярніших вишів України» за кількістю поданих вступниками заяв
04.08.2021 10:54 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National Universitу вступна кампанія-2021 рейтинг Топ-100 найпопулярніших вишів України

За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що публікує рейтингові списки абітурієнтів, до українських навчальних закладів подано більше 1 млн 700 тисяч заяв від вступників. На сьогодні вже оприлюднено рейтинг «Топ-100 найпопулярніших вишів України», складений із врахуванням усіх заяв від вступників на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання станом на 26 липня 2021 року. Серед закладів вищої освіти, які увійшли до цього рейтингу, високу сходинку посів Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу).

ЗНУ посів у цьому рейтингу 24 місце (10 134 заяви від тих, хто обрав цей виш для здобуття вищої освіти). Це – вагомий показник, який вкотре підтвердив, що серед абітурієнтів Запорізький національний університет користується заслуженою популярністю.
Він став кращим серед університетів Запорізької області за цим показником. Для порівняння, Національний університет «Запорізька політехніка» посів 47 місце в рейтингу (6340 заяв).
Ознайомитися з «Топ-100 найпопулярніших вишів України» можна за покликанням: https://yaizakon.com.ua/top-100-opublikovano-rejting-najpopulyarnishih-vishiv-ukrayini/?fbclid=IwAR0T2K2tfUy-iSeBnkQhBoXtJs19Ef_yMidzOswqe74ni4mi7_ELflN4pjQ
Нагадаємо, що минулого місяця Запорізький національний університет також гідно був представлений у важливому загальноукраїнському рейтингу. Інформаційний ресурс «Освіта.ua» тоді оприлюднив рейтинг закладів вищої освіти Запоріжжя та Запорізької області, які посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу ЗВО України в 2021 році. Запорізький національний університет вкотре підтвердив свій високий статус: він посів 1 місце, ставши кращим запорізьким вишем.
Цього року, згідно з консолідованим рейтингом ЗВО України, він посів 40 місце в загальному рейтингу та став 21 у ТОП-200 України. Крім того, при визначенні першого місця врахували такі показники, як бал ЗНО на контракт – 104, Scopus – 51 і підсумковий бал – 176. У результаті Запорізький національний університет визнали кращим закладом вищої освіти в регіоні. Тож ті вступники, які вирішили обрати саме цей виш для здобуття якісної сучасної освіти, зробили виважений і вдалий вибір.

Схожі новини