Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває зарахування вступників на умовах бюджету та контракту

У ЗНУ триває зарахування вступників на умовах бюджету та контракту

У ЗНУ триває зарахування вступників на умовах бюджету та контракту
09.08.2021 14:45 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University приймальна комісія вступ-2021 державне замовлення контракт

Звертаємо увагу абітурієнтів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формою здобуття освіти за кошти державного замовлення і які виконали умови до зарахування: в електронних кабінетах повинен змінитися статус – «До наказу (бюджет)». Зарахування на бюджет відбувається сьогодні – 9 серпня. Переведення на вакантні місця держзамовлення – не пізніше ніж 19 серпня.

Переглянути списки осіб, які були рекомендовані до зарахування за державним замовленням на 1 курс, можна на сайті університету за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/spisok-osib-rekomendovanix-do-zaraxuvannya-za-derzhavnim-zamovlennyam-na-1-kurs/
Окрім цього, вже завтра, 10 серпня будуть надані рекомендації для зарахування вступників на 1 курс, які претендують навчатися на умовах контракту. Зарахування на контракт відбудеться не пізніше 18 серпня. До цього – не пізніше 17 серпня – вони мають подати оригінали документів до приймальної комісії ЗНУ.
Переведення на вакантні місця держзамовлення відбудеться не пізніше 19 серпня. Також можливе дозарахування вступників (за наявності вакантних місць) на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, що відбудеться не пізніше 31 серпня.
Нагадаємо також для тієї категорії осіб, які вступають на основі квоти – 2 (завершальний етап), що для них рекомендації на зарахування будуть надані 29 вересня не пізніше 12.00. До 30 вересня до 10.00 вони мають надати оригінали документів до приймальної комісії ЗНУ. Цього таки для до 15.00 відбудеться зарахування вступників даної категорії.
Дану інформацію можна переглянути на офіційному сайті: https://vstup.edbo.gov.ua/
Також звертаємо увагу вступників, які пройшли конкурсний відбір на другий/третій курси на заочну форму навчання: сьогодні, 9 серпня, будуть оприлюднені рейтингові списки вступників цієї категорії. Зарахування вступників на старші курси за заочною формою здобуття освіти відбудеться не пізніше 13 серпня.
Більше інформації щодо вступу за освітнім ступенем «бакалавр» можна дізнатися на стендах біля навчального корпусу № 2 (вул. Жуковського, 66б) або на сайті ЗНУ за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/

Схожі новини