Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ оприлюднено списки зарахованих на навчання на базі 9 класів за кошти державного бюджету та за кошти юридичних або фізичних осіб

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ оприлюднено списки зарахованих на навчання на базі 9 класів за кошти державного бюджету та за кошти юридичних або фізичних осіб

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ оприлюднено списки зарахованих на навчання на базі 9 класів за кошти державного бюджету та за кошти юридичних або фізичних осіб
11.08.2021 10:21 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National Universitу Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж вступна кампанія-2021 додатковий набір

Вступний марафон для тих абітурієнтів, які вирішили продовжити навчання та стати студентами Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) на базі 9 класів майже завершений. Щиро вітаємо першокурсників одного з найкращих коледжів нашого міста та регіону. Студенти, викладачі, випускники пишаються славним минулим alma-mater та його стабільним сьогоденням. Дружний колектив навчального закладу націлений до подальшого успішного майбутнього і вітає нових студентів зі вступом!

Згідно з наказом ректора ЗНУ Миколи Фролова № 1124-с від 28.07.2021 р. про зарахування студентів першого курсу з 01 вересня 2021 року на спеціальності та освітні програми в межах спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Прикладна механіка», «Галузеве машинобудування», «Теплоенергетика», «Гідроенергетика», «Видавництво та поліграфія», «Будівництво та цивільна інженерія» (спеціалізації «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції» «Будівництво гідротехнічних споруд») за кошти державного бюджету зараховано 163 студенти. Ознайомитися із наказом можна за лінком:
https://drive.google.com/file/d/1ehWIrg81iuEZYYce882sC3n_m2DApfN1/view
Наказом ректора ЗНУ Миколи Фролова № 1132-с від 30.07.2021 р. на перший курс на спеціальності та освітні програми в межах спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Прикладна механіка», «Галузеве машинобудування», «Будівництво та цивільна інженерія» (спеціалізація «Будівництво гідротехнічних споруд») за кошти фізичних або юридичних осіб зараховано 69 студентів. Наказ про зарахування можна побачити за покликанням:
https://drive.google.com/file/d/1WexHp4WC51VouaEiCgnuZA4U7B6QSNvj/view
І ще одна хороша новина! До кінця цього тижня в коледжі проводиться додатковий набір вступників на базі 9-ти класів за кошти фізичних або юридичних осіб.
Представники відбіркової комісії ВСП ЗГЕФК ЗНУ нагадують, що списки осіб, рекомендованих до зарахування за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Видавництво та поліграфія», «Прикладна механіка», «Галузеве машинобудування», «Будівництво та цивільна інженерія», «Теплоенергетика», «Гідроенергетика», вже можна побачити за адресою: https://drive.google.com/file/d/19xwPGWKnpBrVgFmkd0VT8yiiB824bM7S/view . Звертають також увагу, що особи, прізвище, ім’я та по батькові яких виділені сірим кольором, рекомендовані до зарахування на бюджетні місця. Зарахування за державним замовленням відбуватиметься не пізніше 12.00 14 серпня. Зарахування за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше 12.00 20 серпня. На будь-які питання вступників охоче нададуть кваліфіковану відповідь члени відбіркової комісії та її відповідальний секретар – Ірина Анатоліївна Пупирєва. Графік роботи відбіркової комісії: понеділок - п’ятниця з 8.00 до 17.00. По суботах відбіркова комісія працює для вас з 9.00 до 15.00. Неділя – вихідний. Довідки за телефонами: (093) 244 03 18, (068) 738 25 92, (061) 224 87 34.
Дізнатися більш детально про ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» можна тут: https://drive.google.com/file/d/1aVdwFAsVhpKwp_K7dtTJ5dEVGnP_vDsC/view або особисто прийти до коледжу за адресою: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10.

Інженерний навчально-науковий інститут

Схожі новини