Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Усі охочі можуть дізнатися більше про виш разом із проєктом «Екскурсія корпусами ЗНУ»

Усі охочі можуть дізнатися більше про виш разом із проєктом «Екскурсія корпусами ЗНУ»

Усі охочі можуть дізнатися більше про виш разом із проєктом «Екскурсія корпусами ЗНУ»
17.08.2021 13:30 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University центр культури проєкт Екскурсія корпусами ЗНУ

Завдяки зусиллям співробітників центру культури, в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Екскурсія корпусами ЗНУ». Наразі всі охочі вже можуть переглянути відеоматеріали, присвячені навчальним університетським корпусам №№ 1, 2, 3, 4, 5, а віднедавна – ще й № 6. Ідея проєкту належить директорці центру культури Юлії Янько та її помічникам, відеозйомка та монтаж здійснені Антоном Осадчуком.

Запрошуємо приєднатися до віртуальної екскурсії шістьма корпусами ЗНУ. На сторінці центру культури в YouTube та в інших соцмережах представлені відеоролики, присвячені цим навчальним корпусам.
Зокрема, відеоматеріали шостої частини під назвою «Екскурсія корпусами ЗНУ: навчальний корпус №6» демонструють глядачам 45 навчальних аудиторій, з яких: 3 комп’ютерні, 5 мультимедійні. У корпусі знаходиться: факультети: менеджменту, соціології та управління та 4 кафедри факультету менеджменту. Також спеціально обладнані аудиторії дизайну та «Нової української школи». Тут розташовані наступні підрозділи:
• Відділ аудиту
• Медпункт студентів
• Медпункт співробітників
• Ремонтно-будівельна група
• Центр післядипломної освіти
• Експлуатаційно-технічний відділ
• Служба охорони та пожежної безпеки
• Школа Конфуція, до складу якої входять: 5 аудиторій - навчальні, практичні, лекційні, лабораторії, де займаються викладанням китайської мови від 7 до 70 років. Також навчають писати ієрогліфи та китайській дихальній гімнастиці тай-дзи.
• Центр іноземної мови, партнер Ґете-інститут, до складу якого входять: 6 аудиторій оснащені мультимедійним обладнанням. Ґете-інститут займається підготовкою до іспитів різних рівнів, викладачі щорічно проходять практику в Німеччині.
Докладно ознайомитися із матеріалами відеоекскурсії можна тут: https://youtu.be/giG9kbWqybs
Переглянути всі частини відеоекскурсії можна на YouTube-каналі, на сторінці Центру культури ЗНУ на Facebook і в Instagram:
https://www.youtube.com/channel/UCpEQlTANDEEYmteL3WotRdw
https://www.facebook.com/groups/culture.znu
https://www.instagram.com/p/CScPQ8pn8xV/

Схожі новини