Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускнику факультету СПП Андрію Ісаєнку присвоєно звання заслуженого артиста України

Випускнику факультету СПП Андрію Ісаєнку присвоєно звання заслуженого артиста України

Випускнику факультету СПП Андрію Ісаєнку присвоєно звання заслуженого артиста України
25.08.2021 13:21 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології нагородження 30-річчя незалежності України

Двадцять четвертого серпня Президент України Володимир Зеленський на параді військ із нагоди Дня Незалежності України вручив низку державних нагород. Їх отримали військовослужбовці, культурні діячі, освітяни та артисти. Загалом він вручив 31 нагороду. Серед інших, звання заслуженого артиста України присвоїли актору Андрію Ісаєнку – випускнику 2008 року спеціальності «Театральне мистецтво» факультету соціальної педагогіки та психології (майстерня – Г. В. Фортуса) Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

На сьогодні Андрій Миколайович – відомий актор театру та кіно. Із 2008 року працює в Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. Серед його численних кіноролей одні з найвідоміших – Суботи із «Кіборги. Герої не вмирають», Петра із «Захара Беркута» (2019 р.) й Назара («Козаки. Абсолютно брехлива історія») та інші. У його театральному доробку – багато цікавих й оригінально розкритих ролей у виставах за відомими п’єсами українських й закордонних драматургів.
Керівництво факультету соціальної педагогіки та психології. Його викладачі та студенти пишаються талановитим випускником, вітають із гідним поцінуванням його досягнень на загальнодержавному рівні та зичать нових перемог і здобутків у майбутньому.

Схожі новини