Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету ЗНУ – учасники національного проєкту «Обличчя Незалежності»

25.08.2021 14:56 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет проєкт ветерани АТО/ООС День Незалежності України

Дев’ятнадцятого-двадцять четвертого серпня 2021 року Суспільне телебачення презентувало спецпроєкт «Обличчя Незалежності». Це – 14 історій про хлопців та дівчат, які народилися після оголошення Незалежності України, але відстоювали цю Незалежність на війні. Серед героїв проєкту – студенти економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), ветерани АТО/ООС Денис Ясинський (спеціальність «Управління персоналом та економіка праці») та Микита Таран (спеціальність «Міжнародна економіка»).

Хлопці розповіли про свій шлях до українського війська, мотивацію захищати рідну землю від ворога. Микита Таран після демобілізації вступив до ЗНУ, а Денис Ясинський – ще під час служби в армії. За сприяння керівництва Запорізького національного університету вони обидва сьогодні мають можливість безоплатно отримувати вищу освіту як учасники бойових дій.
Також про них можна прочитати спеціальний репортаж редакції ZP.DEPO.UA «Сіль запорозької землі: Як діти Незалежності повставали на її захист»: https://zp.depo.ua/ukr/zp/sil-zaporozkoi-zemli-yak-diti-nezalezhnosti-povstavali-na-ii-zakhist-202108241359162
Представники економічного факультету ЗНУ пишаються своїми студентами.