Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ вітають із ювілеєм доцентку кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту Наталію Полякову

Представники ЗНУ вітають із ювілеєм доцентку кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту Наталію Полякову

Представники ЗНУ вітають із ювілеєм доцентку кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту Наталію Полякову
26.08.2021 11:23 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем ювілей поздоровлення

Двадцять шостого серпня свій ювілей святкує доцентка кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Петрівна Полякова.

Серед багатьох вишів країни юна випускниця школи Наталія Полякова обрала для себе перспективний заклад освіти – Запорізький індустріальний інститут, будівельний факультет якого вона і закінчила у 1988 році. Вже тоді Наталія Петрівна відчула хист до наукової і викладацької діяльності. Саме тому вона вирішила продовжити свій професійний розвиток в аспірантурі alma-mater. І вже в 1992 році ювілярка з успіхом захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Механіка деформівного твердого тіла». Тоді ж вона розпочала викладацьку діяльність на посади асистентки, а потім – і доцентки кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем.
Та навіть тоді Наталія Полякова не припинила навчатися. В 2003 році вона опановувала курс інженерної педагогіки в Центрі інженерної педагогіки при Українській інженерно-педагогічній академії. Прагнучи постійно розвиватися та оволодіти такою сучасною спеціальністю, як програмування, ювілярка в 2011 році опановувала курс CCNA Security в Університеті інформаційних технологій та менеджменту в Ржешові (Польща), а в 2012 отримала другу освіту за спеціальністю «Програмне забезпечення систем» в Запорізький державній інженерній академії.
Працюючи в ЗДІА, прогресивна й талановита викладачка Наталія Петрівна прагнула перейняти провідний досвід колег із різних країн світу. Вона відвідувала виші в таких країнах світу як США, Італія, Німеччина, Греція, Марокко тощо. Так, у 2002 році під час поїздки до США і відвідування коледжу в штаті Іллінойс сталося її перше знайомство з Академією Cisco. Побачене дуже вразила молоду науковцю, і з цього часу почалась її плідна співпраця з Академією. Вже у 2005 році ювілярка стала керівницею та інструкторкою Академії Cisco в ЗДІА. А з 2013 р. – керівницею Центру підготовки інструкторів, звідки вийшли понад 150 фахівців. Продовжуючи співпрацювати з Міжнародною Академією Cisco, вона, як керівник Центру підтримки Академій Cisco, з 2017 року залучила та постійно підтримує 84 академії в школах та коледжах Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Одеської областей. Оскільки Наталія Полякова має активну життєву позицію, у 2010 році вона взяла участь у реалізації гранту NATO NIG 983103 «Створення освітнього альянсу технічних університетів України під керівництвом НТУУ КПІ». А потім і керувала реалізацією грантового проєкту від Фонду спільноти Кремнієвої долини «Matching IT Essentials curriculum to the Ukrainian Educational Programon Informatics for Secondary/High Schools».
Бажаючи, щоб якомога більше молоді мало можливість навчатися за актуальними курсами Cisco, ювілярка стала лідером групи, яка займається перекладом курсів Академії Cisco українською мовою.
Сьогодні Наталія Петрівна – доцентка та провідна викладачка кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем, яка приділяє чимало часу підготовці майбутніх інженерів-програмістів, а також керівником Центру підтримки Академій Cisco. Її досягнення неодноразово були відзначені нагородами. Зокрема, ювілярка входить до 10% найкращих інструкторів Академій Cisco світу; має за період з 2014 по 2019 рр. відзнаки Cisco Academy Excellent Expert Level Instructor. А за волонтерську діяльність із навчання зв’язківців ЗСУ за курсами CCNA маршрутизація та комутація, в 2017 році нагороджена пам’ятним нагрудним знаком «Війська зв’язку збройних сил України».
Наталія Петрівна – дивовижна людина, яка віддає справі всю себе. Кожен студент чи слухач курсів Cisco може бути впевненим, що, не шкодуючи часу та зусиль, вона зробить все можливе, щоб він став справжнім професіоналом. Креативна у підході до навчання, ініціативна, вона будь-яку справу сповнює душею. Саме тому випускники завжди згадують її з теплом і повагою. Шановна Наталіє Петрівно! Колектив інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету щиро вітає Вас із ювілеєм! Бажаємо Вам творчого натхнення та успіху. Нехай вдячність студентів і повага колег надихає Вас на нові звершення! Зичимо Вам здоров’я, щастя, родинного затишку і тепла.

Інженерний навчально-науковий інститут

Схожі новини