Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучилися до роботи команди віжн-радіо «На дотик»

Представники ЗНУ долучилися до роботи команди віжн-радіо «На дотик»

Представники ЗНУ долучилися до роботи команди віжн-радіо «На дотик»
27.08.2021 12:51 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики віжн-радіо На дотик тренінги для журналістів співпраця з викладачами ЗНУ

Нещодавно в Запоріжжі відбувся прессніданок із командою віжн-радіо «На дотик», у якому взяли участь Ольга Вакало – головна редакторка проєкту, Олена Ольшанська – радіоведуча, та Павло Мірошниченко – викладач факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) і радіоведучий. Вони розповіли про новий сезон роботи радіо, у якому заплановано багато цікавих активностей.

Зокрема, Ольга Вакало під час зустрічі з журналістами розповіла про існування радіо останні півроку, про пошук цікавих форм подання інформації, створення щотижневого контенту, щоб віжн-радіо «На дотик» продовжувало жити. І в новому сезоні команда вирішила не полишати свій щотижневий формат кожного вівторка, а додати щось ще. Так, радіо «На дотик» розширюється та створює репортерську мережу. Тому для журналістів є можливість підвищити свій фаховий рівень й увійти до мережі.
До цієї роботи долучився викладач факультету журналістики ЗНУ та радіоведучий Павло Мірошниченко, який відповідатиме за фахові тренінги для журналістів. Під час прессніданку він розповів, що йому дуже імпонує те, що радіо «На дотик» не про «Що? Де? Коли?», а про глибші питання. І те, що до етерів запрошують гостей, які можуть проаналізувати події та відповісти слухачу на його питання: «Як це стосується мене і що з цим робити?».
Крім того, віжн-радіо «На дотик» робить радіомости між Запоріжжям й іншими містами України. Першим містом, із яким 31 серпня запланований радіоміст, стане Харків. Олена Ольшанська – випускниця медіашколи «Радіо на дотик», яка стане ведучою радіомостів від Запоріжжя, розповіла, що їй дуже близьке таке світосприйняття – на дотик. Саме тому вона відразу погодилася не тільки пройти школу, але й стати ведучою. Усього ж радіомостів планується шість за проєкт.
Родзинкою проєкту, який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), став документальний фільм до 30-ї річниці відновлення Незалежності України, де було розкрито внесок Запоріжжя в історію відновлення незалежності країни. Так, Ольга Вакало розповіла, що фільм стосується того, як відновлення незалежності розпочиналося саме в Запоріжжі, коли 30 років тому тут пройшов уже легендарний фестиваль «Червона рута». Однак фільм створено не саме про цю культурну подію, а про те, яке суспільне-політичне значення вона мала.

Схожі новини