Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 31 серпня ЗНУ запрошує всіх охочих завітати на Фестиваль молоді

31 серпня ЗНУ запрошує всіх охочих завітати на Фестиваль молоді

31 серпня ЗНУ запрошує всіх охочих завітати на Фестиваль молоді
30.08.2021 09:13 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University центр культури структурні підрозділи факультети свято Фестиваль молоді

Тридцять першого серпня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) чекають на всіх охочих приєднатися до Фестивалю молоді з нагоди Міжнародного дня знань. Свято розпочнеться о 8.15 на Студентській площі (між навчальними корпусами №№ 2 і 6) та на площі перед спортивно-оздоровчим комплексом.

Розклад:
8.00 – розпочнеться музичний супровід біля навчальних корпусів №№ 1, 3. 5, 8 та біля спортивно-оздоровчого комплексу;
8.15 – зустріч студентів-першокурсників;
8.20 – початок розважальної частини;
9.30 – початок офіційної частини;
10.20 – знайомство з факультетами, викладачами й студентами-активістами факультетів в аудиторіях;
12.00 – екскурсія студмістечком Запорізького національного університету.
Фестиваль молоді, організований для студентів-першокурсників вишу та Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, – це масштабне святкове дійство, у якому візьмуть участь студенти й викладачі всіх факультетів. Його організатори й учасники – представники керівництва вишу, факультетів і структурних підрозділів і студактиву – приурочили святкування до Міжнародного дня знань і до початку нового, 2021/2022, навчального року. Співробітники центру культури ЗНУ підготували для учасників свята розважальну програму, до якої увійдуть виступ музичного гурту та багато яскравих захопливих подій. Творчі ведучі концертної програми та талановиті виступи студентів вишу гарантовано піднімуть настрій усім присутнім.
Крім яскравої концертної програми й офіційної частини заходу – привітань від керівництва ЗНУ та почесних гостей свята – на учасників фестивалю чекає знайомство з локаціями 12 факультетів й інженерного навчально-наукового інституту. А також – від відділу міжнародних зв’язків, центру вивчення іноземних мов, Школи Конфуція з вивчення китайської мови, наукової бібліотеки університету, відділу виховної роботи та студентської ради. Тут вчорашні абітурієнти дізнаються про діяльність структурних підрозділів вишу й отримають змогу ознайомитися з можливостями, які відкриваються для саморозвитку й розкриття талантів перед студентами ЗНУ. Також під час свята будуть працювати зона фудкорту й локація від ЗНУ мерч, де можна буде придбати придбати брендовану продукцію університету.
Запрошуємо всіх охочих приєднатися до Фестивалю молоді в Запорізькому національному університеті!

Схожі новини