Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету ЗНУ долучились до проведення Сімейного фестивалю для школярів

Викладачі біологічного факультету ЗНУ долучились до проведення Сімейного фестивалю для школярів

Викладачі біологічного факультету ЗНУ долучились до проведення Сімейного фестивалю для школярів
30.08.2021 15:28 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет сімейний фестиваль профорієнтація співпраця зі школами

Нещодавно викладачі біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – декан Людмила Омельянчик та Ірина Полякова, Віктор Лях, Вікторія Яранцева й Максим Мельник долучились до Сімейного фестивалю, організованого на базі Запорізького ліцею № 105 для школярів-старшокласників та їх родин. Зокрема, викладачі біологічного факультету взяли участь у проведенні майстер-класу з флористики для дітей, де вони навчили учасників правильно готувати ґрунт і висаджувати рослини в горщики.

Загалом для учасників фестивалю були підготовлені кілька локацій і цікава програма. Зокрема, учням запропонували взяти участь у руханці, поділили на команди і запропонували маршрутний лист, за яким учасники рухались і знайомились з різними професіями. Так, учнів познайомили з особливостями роботи патрульних поліцейських, запропонували пограти в інтерактивну гру «Безпека на дорозі», розповіли про те, як поводитись з вибухонебезпечними предметами. Про свою роботу розповіли рятувальники та пожежники. Вони нагадали дітям про безпеку поводження вдома, на вулиці, на воді. Крім того, учнів познайомили з можливостями, які відкриває робототехніка.
Такі заходи, на думку старшокласників Запорізького ліцею № 105, і цікаві, і корисні. Особливо з огляду на те, що вони вже зараз визначаються з майбутньою професією. Організатори Фестивалю планують проводити подібні заходи 1 вересня і в інших школах.

Схожі новини