Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фестиваль молоді в ЗНУ подарував першокурсникам чудовий настрій і корисні знання про виш (+ФОТОГАЛЕРЕЯ)

Фестиваль молоді в ЗНУ подарував першокурсникам чудовий настрій і корисні знання про виш (+ФОТОГАЛЕРЕЯ)

Фестиваль молоді в ЗНУ подарував першокурсникам чудовий настрій і корисні знання про виш (+ФОТОГАЛЕРЕЯ)
31.08.2021 12:18 Все Головні новини Факультети ZNU Zaporizhzhia National University центр культури факультети підрозділи студентська рад свято Фестиваль молоді

Для студентів-першокурсників Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) навчальний рік розпочався яскравим незабутнім святом – Фестивалем молоді. За активного сприяння керівництва університету, зокрема ректора Миколи Фролова, представники центру культури влаштували для вчорашніх абітурієнтів креативний молодіжний захід, під час якого всі охочі могли не лише насолодитися чудовою концертною програмою, але й більше дізнатися про ЗНУ.

В організації та проведенні заходу взяли участь адміністрація вишу та викладачі й студенти усіх факультетів, співробітники структурних підрозділів університету та студентської ради. Завдяки їхнім зусиллям, першокурсники не лише весело провели час, послухали цікаву концертну програму й познайомилися з викладачами, студентами старших курсів й однокурсниками, але й дізналися про можливості, які перед ними відкриває навчання в університеті.

На урочистій частині заходу були присутні ректор Микола Фролов та всі представники ректорату, а також – почесні гості університету: голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, голова Запорізької обласної ради Олена Жук, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Руслан Шиханов і голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий.

На початку заходу пролунали Гімн України та Гімн ЗНУ у виконанні учасників вокальної студії центру культури університету. У своєму виступі, звертаючись до учасників свята, ректор Микола Фролов наголосив, що цьогорічна вступна кампанія вже позаду, за її результатами 4,5 тис нових студентів сьогодні переступили університетський поріг і розпочинають навчання в ЗНУ. Він привітав усіх присутніх із цією знаменною подією та надав слово для поздоровлень почесним гостям свята.

Голова ЗОДА Олександр Старух на початку свого виступу зазначив, що він – випускник ЗНУ та свого часу працював в цьому виші, пройшовши шлях від старшого викладача до доцента, заступника декана історичного факультету. Тож він згадав про перспективи, які мають студенти університету, та закликав їх із користю проводити роки навчання, здобуваючи потрібні знання та навички. «Усе, що ми робимо, ми робимо для вас. Викладач хоче побачити результат своїх зусиль в успіхах учнів, а учні з вдячністю згадують вчителів. Бажаю, щоб цей ланцюжок не уривався, а країна ставала більш щасливою та багатою завдяки зусиллям випускників ЗНУ», – зазначив він.

Своєю чергою, голова Запорізької обласної ради Олена Жук побажала всім присутнім на святі, щоб усе їхнє подальше життя було як сьогодні яскравим, щоб наступні 5 років минули з максимальною користю та із задоволенням і радістю.

Ще один випускник ЗНУ, голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий привітав присутніх і наголосив, що вони «будуть навчатися в найкращому університеті, в найкращих викладачів серед найкращих студентів».

Від імені студентського активу до учасників свята звернувся голова студентської ради Єгор Гуков. Він закликав молодь не марнувати час, здобувати освіту, виходити з університету кваліфікованими фахівцями, які змінюватимуть державу на краще. А також запросив усіх увечері, о 18.00, зібратися разом, аби провести останній день літа й підготуватися до початку навчального року.

Під час фестивалю на Студентській площі між навчальними корпусами №№ 2 і 6 були облаштовані локації всіх 12 факультетів ЗНУ й інженерного навчально-наукового інституту. Тут всі охочі могли дізнатися про життя факультетів, навчання й дозвілля їхніх студентів, захопливі проєкти, у яких вони беруть участь, тощо.

Крім того, поблизу розташували локації підрозділів вишу, знайомство з якими з перших кроків зробить для першокурсників перебування в університеті більш комфортним і корисним. Так, студенти ознайомилися з можливостям, які перед ними відкриває центр інтенсивного вивчення іноземних мов і відділ міжнародних зв’язків. Вони поспілкувалися зі співробітниками наукової бібліотеки та  відділу виховної роботи. Довідалися про спортивні перемоги представників ЗНУ на локації спортивно-оздоровчого комплексу й помилувалися виступом черлідерів. А ще, дізналися від представників студентського самоврядування про можливість взяти участь у таких проєктах, як «Що? Де? Коли?» і «ZNU Debate Union». Представники студради запрошували всіх охочих заповнити анкету й приєднатися до студентського активу вишу. А ще, на присутніх на святі чекав фудкорт і можливість придбати мерч із логотипом університету. Ті, хто хотіли перепочити та поспілкуватися з друзями, могли відпочити на зелених галявинах - на траві чи кріслах-мішках.

Та найголовніше святкове дійство тривало на сцені біля навчального корпусу № 2. Запальні ефектні виступи учасників концертної програми супроводжувалися відеошоу з роликів, відзнятих фахівцями центру культури. Святковий настрій усім присутнім створювали артисти на ходулях і ростова лялька ведмедика Тедді, з яким із задоволенням фотографувалися студенти.

Ведучий Едуард Бойко, вітаючи присутніх, зауважив, що сьогодні перед ними відкрив двері не просто університет, а місце, яке стане для них другою домівкою. Він привітав учасників заходу зі здобуттям офіційного статусу студентів, а також зауважив, що ЗНУ – це фундамент їхнього успішного майбутнього.

Учасникам заходу презентували підкаст «Зашел нормально ЗНУ», який створюється студентами й для студентів і містить багато цікаво та корисної інформації.

Родзинкою свята став виступ запрошеного гурту «Jin Morning Band», кожну музичну композицію якого глядачі зустрічали бурхливими оплесками. Так само радісно реагували вони на виступи університетських співаків – учасників вокальної студії центру культури Марії Сур, Зої Скочко й Максима Власенка, які, зокрема, представили попурі відомих пісень.

Наприкінці їхнього виступу на глядачів чекав феєрверк із блискучого конфетті, який вони зустріли вигуками захоплення.

Після завершення святкової частини студенти першого курсу розійшлися по аудиторіям, де на них чекала зустріч із деканами факультетів, викладачами й представниками студактиву. Вони дізналися більше про особливості навчання за різними спеціальностями, можливості для саморозвитку й реалізації, дозвілля й отримали відповіді на всі запитання. Також для першокурсників влаштували екскурсію студмістечком Запорізького національного університету. А вже завтра, 1 вересня, розпочнеться навчання за обраною спеціальністю й чудове та незабутнє студентське життя.


ФОТОГАЛЕРЕЯ від Володимира Лінікова:
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.565896041518405

 

Схожі новини