Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники відділу охорони праці ЗНУ провели навчання з безпеки життєдіяльності

31.08.2021 14:58 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ охорони праці навчання

Тридцятого серпня, згідно з наказом ректора ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Миколи Фролова від 20.08.2021року № 24 АГП, співробітники відділу охорони праці організували навчання з безпеки життєдіяльності, охорони праці та пожежної безпеки для заступників деканів з виховної роботи, заступнику директора інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ з виховної роботи. А також – для відповідальним особам з охорони праці та пожежної безпеки фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ, Економіко-правничого фахового коледж ЗНУ, Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ, Запорізького металургійного коледжу ЗНУ та інших підрозділів. Загалом на заході були присутні 25 осіб.

Під час зустрічі перед її учасниками виступив начальник відділу охорони праці Микола Олійник, провідний інженер відділу Олена Качан і провідний фахівець з пожежної безпеки Олександр Бабанін.

Вони розглянули питання з охорони праці, пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу – здобувачів освіти, викладачів і співробітників університету.

Усіх присутніх на заході ознайомили з наказом МОН України від 26.12.2017 року № 1669 про затвердження Положення про організацію роботи з ОП та БЖД учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти.

Варто відзначити, що вся робота відділу охорони праці та викладачів ЗНУ спрямована на забезпечення безпечних умов навчання здобувачів освіти, викладачів та навчально-допоміжного персоналу університету.

Усі їхні зусилля присвячені збереженню життя та здоров'я людини, що є найвищою соціальною цінністю.