Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «FORUM ZNU-2021» вшосте зібрав разом студентів-активістів

«FORUM ZNU-2021» вшосте зібрав разом студентів-активістів

«FORUM ZNU-2021» вшосте зібрав разом студентів-активістів
31.08.2021 15:35 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University студентська рада студентське самоврядування дозвілля «FORUM ZNU-2021»

Упродовж 23-26 серпня на базі санаторію-профілакторію ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на о. Хортиці тривав «FORUM ZNU-2021». Цей традиційний для університету захід, організований студентською радою за всебічного сприяння керівництва вишу, зокрема ректора Миколи Фролова, вже вшосте зібрав активну й креативну молодь.

Студенти-учасники форуму прагнули навчитися максимально ефективно користуватися всіма інструментами студентського самоврядування, корисно провести час, стати учасниками лекцій і майстер-класів від популярних медійних осіб, а також – чудово відпочити в колі друзів й однодумців. Участь в організації заходу взяли близько 20 осіб, зокрема заступниця голови студради ЗНУ Ірина Ульченко.

Як визначають самі організатори заходу – представники студентської ради університету, це – щорічна подія, яка об'єднує студентів. Це – можливість разом поринути в університетські активності, опанувати нові скіли та зарядитися на наступний рік.

А ще, за словами його учасників, він, цей Форум, про людей, з якими потім нічого не лячно, та купу вражень від студентського життя.

Цього разу в ньому взяли участь близько 50 осіб. Для них організатори підготували цікаву й насичену програму, зокрема запросили на FORUM найактивніші в Україні студентські організації, для того, щоб ті розповіли про свої досягнення та ділитися досвідом.

Серед спікерів був «Студпарламент КНУ», представники якого розповіли про особливості роботи органу студентського самоврядування, про те, як працюють ініціативи в КНУ, та поділилися своїми лайфхаками. На форум завітали представники «КПІ ТВ», це – найбільше студентське медіа України. Вони провели тренінг зі створення студентського телебачення. На заході була присутня «Українська студентська ліга» – всеукраїнська громадська спілка. У виступах її представників йшлося про необхідність об’єднати зусилля для розв’язання проблем студентства та його динамічного розвитку. А спікери із «Студмістечка КПІ» говорили про те, як студенти впливають на розвиток кампусу свого університету та навіщо це робити.

Як відзначив голова студентської ради нашого вишу Єгор Гуков, розповідаючи про те, як пройшов форум, представники «Української студентської ліги» високо оцінили студентське самоврядування в ЗНУ.

Крім того, він щиро подякував ректору Миколі Фролову й проректору з наукової роботи Геннадію Васильчуку за всебічне сприяння в проведенні такої важливої для студентства події, як «FORUM ZNU-2021».

 

Денис Дмитрик,

факультет журналістики

 

Схожі новини