Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ урочисто зустрів нових студентів

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ урочисто зустрів нових студентів

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ урочисто зустрів нових студентів
02.09.2021 16:30 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ Міжнародний День знань посвята до лав студентства

Першого вересня в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося незабутнє для кожного студента свято – День знань. Цього року захід провели в два етапи: спочатку для студентів технічних спеціальностей, а потім – економічних і комп’ютерних.

Із Днем знань молодь привітали:директор коледжу Віктор Черненко, заступниця директора з виховної роботи Світлана Усова, заступник директора з навчально-виробничої роботи Сергій Іванов, а також почесний гість свята – проректор ЗНУ з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура.

Вітаючи нових студентів, представники адміністрації розповіли про яскраве і незабутнє студентське життя, яке чекає на них. А це – не лише оволодіння перспективними спеціальностями, а й участь у спортивних секціях та змаганнях, творчих гуртках тощо. А після завершення навчання в коледжі перед молодими фахівцями відчиняться двері провідних підприємств міста, регіону та всієї України.

У своїй промові проректор ЗНУ з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура привітав студентів «одного з найкращих фахових коледжів України». Він побажав їм успіхів у навчанні та порадив активно брати участь у студентському житті. Звернув увагу Олександр Іванович і на можливості для випускників коледжу підвищувати свій професійний рівень у Запорізькому національному університеті.

Святковий настрій, який панував біля коледжу, підтримували чудові виступи талановитих вихованців ансамблю «Обрій». Представники Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ щиро привітали  студентів із початком нового навчального року і побажали, щоб навчання приносило задоволення, а отримані в коледжі знання стали надійною опорою в житті і кар’єрному зростанні, а також запорукою успіху країни.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини