Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики – серед учасників «Lviv Media Forum-2021»

Представники факультету журналістики – серед учасників «Lviv Media Forum-2021»

Представники факультету журналістики – серед учасників «Lviv Media Forum-2021»
03.09.2021 11:42 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики Lviv Media Forum-2021 підвищення кваліфікації

Студенти та випускники факультету журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) нещодавно взяли участь у найбільшій медійній події Центрально-Східної Європи. Вони напередодні початку нового навчального року відвідали «Lviv Media Forum-2021».

У форумі взяли участь більш ніж 100 учасників з усього світу. Вони поділилися своїм досвідом та знаннями про те, як долати професійні виклики, розвивати себе та свої проєкти. Фокусною темою «Lviv Media Forum-2021» стало обговорення Real journalism matters.

У рамках проведеня цього заходу три дні поспіль представники факультету журналістики слухали виступи відомих українських і закордонних журналістів медіаекспертів, комунікаційників і діджитал-фахівців, брали участь у лекціях і тематичних тренінгах.

Під час заходу йшлося про такі теми, як журналістські розслідування, наративи, події в Білорусі, сторітелінг, монетизацію тощо. Зокрема, учасники форуму приділили увагу темі сучасних медій в епоху покоління Z та редакційним стратегіям і критичному мисленню.

Представники ЗНУ оцінили свою участь у «Lviv Media Forum-2021» як дуже цікаву й інформаційно наповнену. На їхню думку, такий захід «розвіртуалив» та консолідував медіаспільноту українських і закордонних журналістів і журналісток.

Більше дізнатися про цю подію можна за лінком: https://lvivmediaforum.com/events/lmf2021/

 

Схожі новини