Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У студентів біологічного факультету ЗНУ розпочалася виробнича педагогічна практика

У студентів біологічного факультету ЗНУ розпочалася виробнича педагогічна практика

У студентів біологічного факультету ЗНУ розпочалася виробнича педагогічна практика
03.09.2021 16:03 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет освітній процес виробнича педагогічна практика

Четвертокурсники спеціальностей 091 «Біологія» та 102 «Хімія» біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) традиційно починають навчальний рік із виробничої педагогічної практики. Цей рік відрізняється тим, що вперше на виробничу практику йдуть студенти нової для нашого факультету спеціальності 014.05 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)».

Керівниця практики від факультету – доцентка кафедри хімії Вікторія Перетятько – 30 серпня 2021 року провела настановчу конференцію для студентів. Під час неї учасники ознайомилися з інформацією щодо змісту практики, вимог для її проходження та оформлення звітної документації, розміщеної на платформі СЕЗН ЗНУ. Керівниця практики наголосила на основних видах діяльності на різних етапах практики, а саме: проведенні уроків, виховних і профорієнтаційних заходів. Вона також відповіла на запитання студентів. Особливу увагу під час конференції приділили питанням організації навчання за умов карантинних обмежень.

Базами для проходження студентами виробничої педагогічної практики стали постійні партнери біологічного факультету заклади загальної середньої освіти Запоріжжя (гімназії №№ 11 і 28, Академічний ліцей і багатопрофільний ліцей «Перспектива» та ЗОШ № 91).

На заході підкреслили, що виробнича практика – один із знакових етапів у навчанні студентів, який дозволяє перевірити на міцність знання не лише з педагогічних дисциплін і методик навчання, а ще й біологічних та хімічних наук. Крім того, спілкування з дитячим колективом сприяє здобуттю важливого досвіду. Варто зазначити, що студенти позитивно й завзято налаштовані на проходження педагогічної практики. Вони чекають від неї зміни ролей в освітньому процесі та яскравих емоцій.

 

Схожі новини