Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ готують сучасних успішних фахівців ІТ-галузі

У ЗНУ готують сучасних успішних фахівців ІТ-галузі

У ЗНУ готують сучасних успішних фахівців ІТ-галузі
06.09.2021 10:09 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет програмна інженерія

На сьогодні розвиток ІТ-галузі – серед пріоритетних завдань, яке стоїть перед українським суспільством. Здобути освіту, пов’язану з ІТ-технологіями, – зважене рішення, яке гарантує успішність і затребуваність на сучасному ринку праці. І для того, щоб вигідно влаштуватися на роботу, причому не тільки в Україні, зовсім не обов'язково закінчувати закордонний університет. У цьому переконаний засновник IT-компанії «Powercode» та Європейської Асоціації Програмної інженерії, випускник ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), магістр права, аспірант юридичного факультету Владислав Савченко.

Ринок IT-фахівців в Україні поки дуже далекий від насичення. Щорічно в Україні потрібно близько 50 тисяч фахівців цього профілю. Однак усі вітчизняні виші сумарно випускають лише 25 тисяч фахівців такого профілю. Причому, на жаль, далеко не всі вони мають якісну підготовку. При цьому багато українських IT-фірм вважають за краще починати роботу з новачком не з чистого аркуша, а хоча б з елементарних професійних навичок. Тому вишівська підготовка має дуже велике значення.

На думку Владислава Савченка, отримати якісну вищу освіту в цій галузі можна не лише в Київській політехніці. Серед закладів вищої освіти, які він відносить до найкращих у плані підготовки фахівців для ІТ-галузі, є Запорізький національний університет. Його випускників високо оцінюють вітчизняні роботодавці – представники ІТ-компаній.

При виборі університету для здобуття якісної та сучасної освіти в цій галузі варто звертати увагу на такі питання:

- Чи співпрацює виш з IT-компаніями на етапах практики для студентів, стажування, роботи над спільними проєктами?

- Чи достатньо гнучка програма навчання у виші, тобто, чи стежить він за новими трендами в IT-індустрії і впроваджує їх в освітній процес.

- Чи стежить виш за запитами ринку праці та чи реагує на них, адаптуючи до них навчання?

- Чи достатньо збалансовані в освітньому процесі теорія та практика?

Якщо на всі питання можна отримати ствердну відповідь, то такий виш можна сміливо обирати для освіти. Саме тому він користується заслуженою популярністю серед тих, хто прагне отримати якісні знання й необхідні навички з омріяної спеціальності. Тут створені всі умови для підготовки сучасних висококваліфікованих фахівців.

 

Схожі новини