Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проголосувати за проєкт з облаштування локації за навчальним корпусом №6 можна на сторінці «Громадський бюджет»!

Проголосувати за проєкт з облаштування локації за навчальним корпусом №6 можна на сторінці «Громадський бюджет»!

Проголосувати за проєкт з облаштування локації за навчальним корпусом №6  можна на сторінці «Громадський бюджет»!
06.09.2021 16:36 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University студентська рада ЗНУ проєктна діяльність облаштування студмістечка

Активісти студентської ради ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом Єгора Гукова та представники студентства вишу взяли участь у конкурсі «Громадський бюджет Запоріжжя» із загальноміським проєктом облаштування та створення простору для відпочинку «За шостим» корпусом ЗНУ. Вони звертаються до молоді університету, а також до активної й небайдужої частини освітянської спільноти вишу з проханням проголосувати і підтримати цей проєкт.

Автори проєкту пропонують його реалізувати в просторі за навчальним корпусом ЗНУ № 6. У їхніх планах створити місце, де студенти зможуть: взяти собі щось смачненьке та перекусити за столом або на лаві; залишити свій велосипед, на якому приїхав до університету, та навіть полагодити, якщо з ним щось трапилось; організовувати івенти на відкритому повітрі, завдяки сцені, яка буде там знаходитись; спокійно проходити повз цю територію та не потрапити в багнюку.

На думку авторів проєкту, у студентському містечку Запорізького національного університету постійний потік студентів і робітників, але місця для перебування на вулиці майже повністю відсутні. Проєкт створить місце за корпусом ЗНУ № 6 для відпочинку, перекусів, нетворкінгу, дозвілля та доповнить студмістечко естетично та функціонально. На місці, де зараз паркуються автомобілі, будуть розміщені лави та столи на газоні й плитці. Також у доступі буде сцена та освітлення території. Реалізація цього проєкту допоможе влаштувати місце для відпочинку, простішої комунікації та сприятиме розвитку малого бізнесу через можливість зупинитись на перекус. Оформити це місце планують за допомогою алеї популярних студентських проєктів ЗНУ, які знають більшість студентів.

Відзначимо, що бюджет проєкту становить 998 200 гривень і станом на 6 вересня за цей проєкт віддали свої голоси 263 людини. При цьому віддати голос можуть тільки мешканці Запоріжжя. Зареєструватись і проголосувати за проєкт можна до 30 вересня за лінком:

https://gb.zp.gov.ua/projects/75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини