Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету влаштували урочисту зустріч і знайомство із факультетом для першокурсників

Представники біологічного факультету влаштували урочисту зустріч і знайомство із факультетом для першокурсників

Представники біологічного факультету влаштували урочисту зустріч і знайомство із факультетом для першокурсників
08.09.2021 10:40 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет вечір зустрічі з першокурсниками

На початку навчального року керівництво та викладачі біологічного факультету урочисто зустріли першокурсників, влаштувавши їм вечір зустрічі та знайомства із факультетом. Окрім іншого, на захід завітали й батьки студентів. Гімн України та Гімн ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) почали цей святковий івент.

Під час зустрічі її учасникам представили викладачів факультету, педагогів, по-справжньому закоханих у свою справу, які навчають вже не одне покоління студентів і надихають на плідну працю майбутніх працівників біологічної та медичної галузі. Адже саме на біологічному факультеті ЗНУ працюють шановані в науковому співтоваристві професіонали своєї справи.

Це – і представники адміністративного складу біологічного факультету: його декан, академік Академії наук вищої освіти України, професорка кафедри хімії Людмила Омельянчик, її заступники – з навчальної та з наукової роботи –  доценти кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом ЦЗ та медицини Максим Малько й Віра Копійка, заступниця декана з міжнародної роботи, доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів Олена Бойка та заступниця декана з виховної роботи, викладачка цієї кафедри Вікторія Яранцева, заступник декана з профорієнтаційної роботи, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Валерій Горбань.

Також представили гостям завідувачів кафедр біологічного факультету, викладачів та кураторів груп. Серед керівників кафедр були присутні професори Віктор Лях (кафедра генетики та рослинних ресурсів), Олександр Бражко (кафедра хімії), Оксана Кущ (кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом ЦЗ та медицини) та інші. Познайомилися учасники зібрання із кураторами груп, які супроводжуватимуть першокурсників під час навчання за освітніми програмами: це – викладачка Вікторія Яранцева (ОП «Генетика»), доценти Наталія Грогорова (ОП «Фізіологія, імунологія та біохімія»), Ольга Луганська (ОП «Хімія»), Анатолій Тунік (ОП «Мисливське господарство»), Валерій Горбвань (ОП «Біологія»), Оксана Маслова (ОП «Екологія») та Наталія Новосад (ОП «Середня освіта»)

До молоді з привітальним словом звернулася декан Людмила Омельянчик, яка не тільки радо привітала першокурсників у стінах Запорізького національного університету і найкращого в регіоні біологічного факультету, але й окреслила перспективи їхнього навчання й ті можливості, які їм відкривають обрані ними актуальні для розвитку нашого суспільства спеціальності.

Представники студентської ради, які вже не перший рік навчаються тут, також підготували новачкам власні сюрпризи. Гостей привітали піснями та хореографічними виступами студенти старших курсів, а ще – подарували глядачам танець із викладачами. Надалі першокурсники розійшлися по аудиторіях разом із представниками студактиву біологічного факультету та студентськими кураторами, які їм презентували цікаве студентське життя факультету й окреслили можливість всебічно розвивати й реалізовувати власні таланти й вподобання вже під час навчання в університеті. А ще – долучатися до участі в різних творчих вечорах і студентських ініціативах, займатися наукою, спортом, брати участь у заняттях творчих колективів центру культури тощо.

Отже перші дні навчання в університеті для новачків стали не такими напруженими, адже на початку вересня вони вже прийшли в знайомі їм аудиторії, спілкувалися зі знайомими викладачами та друзями. Крім того, вони мають можливість повсякчас консультуватися із кураторами, які надають їм підтримку у будь-яких питаннях.

 

Біологічний факультет

 

 

 

Схожі новини