Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організують нові заняття для студентів у рамках співпраці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування та партнерів-роботодавців

22.09.2021 11:41 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування співпраця з роботодавцями тренінги проєкт

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) дбають про те, аби під час навчання студенти здобували не лише міцні знання, а й практичні навички, необхідні для побудови успішної кар’єри. Саме тому співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, зокрема його начальниця Галина Микитів і провідна фахівчиня підрозділу Оксана Булавіна, плідно співпрацюють із потенційними роботодавцями. Одним із важливих напрямків співпраці, який уже не вперше втілюється в життя на базі ЗНУ, – є співпраця із «Новою поштою» у рамках реалізації проєкту «КРУТО».

«Прокачай soft skills offline» — це курс, під час якого студенти прокачають свої м'які навички за менторства топових тренерів компанії «Нова пошта». У його рамках проходитимуть щотижневі заняття в університеті. Представники «Нової пошти» обіцяють максимум практики, спілкування та підтримки. Тривалість курсу – 5 тижнів, щотижня – 1 тренінг. Вони проходитимуть щосереди о 14:30. Початок занять – 29 вересня.

Теми, які будуть розглянуті під час тренінгів:

- можливості нетворкінгу;

- фінансова грамотність;

- лайфхаки від найкращих спікерів світу;

- ідеальне планування конфлікту — це круто?

Звісно, цей курс безкоштовний для усіх студентів. Серед тих, хто заповнив анкету, організатори оберуть 40 учасників, які долучаться до проєкту Зареєструватися можна за лінком: