Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники філологічного факультету взяли участь у святкуванні Міжнародного дня грамотності

Першокурсники філологічного факультету взяли участь у святкуванні Міжнародного дня грамотності

Першокурсники філологічного факультету взяли участь у святкуванні Міжнародного дня грамотності
08.09.2021 13:52 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет освітній процес Міжнародний день грамотності

Метою Міжнародного дня грамотності, який святкується з 1966 року, є нагадування про важливість грамотності в контексті людської гідності і прав людини, а також активізація зусиль із поширення грамотності. Як повідомила завідувачка кафедри української літератури філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), доцентка Наталія Горбач, цього року до відзначання важливої дати приєдналися першокурсники факультету.

Під час заходу Наталія Вікторівна нагадала його учасникам, що Міжнародний день грамотності в 2021 році відзначається під гаслом «Грамотність в інтересах відновлення, орієнтованого на людину: скорочення цифрового розриву».

Пандемія COVID-19 спричинила припинення навчання дітей, молоді та дорослих у безпрецедентних масштабах, збільшила нерівність у доступі до освітніх можливостей, а швидкий перехід на дистанційне навчання підкреслив стійкий цифровий розрив у світі. Тож пандемія стала нагадуванням про критичну важливість грамотності. Тому грамотність є основою для відновлення людини від кризи COVID-19.

Наприкінці святкування Міжнародного дня грамотності студенти 1 курсу подякували за цікавий захід, відзначивши, що вони дізналися багато нової й корисної інформації.

 

Фотографії Наталії Горбач

 

Схожі новини