Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ запрошує на відкриття осіннього музично-драматичного сезону у нашому місті

Профспілка ЗНУ запрошує на відкриття осіннього музично-драматичного сезону у нашому місті

Профспілка ЗНУ запрошує на відкриття осіннього музично-драматичного сезону у нашому місті
08.09.2021 17:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University первинна профспілкова організація ЗНУ відкриття осіннього музично-драматичного сезону культурно-розважальні заходи

Первинна профспілкова організація Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує членів профспілки відвідати культурно розважальні заходи, які відкривають новий осінній музично-театральний сезон у нашому місті. Для студентів й освітян університету,  його науково-педагогічних працівників і співробітників, які є членами профспілки, традиційно передбачені знижки на вхідні квитки.

Незабаром, 12 вересня о 16:00, у центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбудеться грандіозний виступ Академічного симфонічного оркестру під керівництвом головного диригента, народного артиста України Вячеслава Реді з програмою «Музика просто неба». ВХІД ВІЛЬНИЙ ДЛЯ ВСІХ.

Своїми творчими виступами продовжують радувати містян і гостей також актори Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара. На його сцені 18 вересня о 15:00 відбудеться показ вистави на одну дію «Леся. Нескінчена розмова», яка створена за листами й творами Лесі Українки, а також спогадами про неї сучасників. Вартість квитка для членів профспілки – 30,00 грн.

Ще одна постановка акторів театру звернена до творчості цієї видатної письменниці – вистава за драматичною поемою Лесі Українки «На полі крові», показ якої відбудеться 25 вересня о 15:00. Вартість квитка: 30,00 грн.

Концертна зала імені М.І. Глінки також радо зустрічає освітян, і цієї осені їм пропонують відвідати виступи колективів та солістів обласної філармонії на «Відкритті 82-го концертного сезону». Подія відбудеться 17 вересня о 18:00. Вартість квитка: 60,00 грн.

У «Концерті органної музики», який її поціновувачі зможуть відвідати вже 18 вересня о 18:00, гості зможуть побачити за пультом органу відому музикантку з м.Дніпра, лауреатку міжнародних конкурсів Ксенію Бєлікову. Вартість квитка: 60,00 грн.

А також 24 вересня о 18:00 Академічний симфонічний оркестр під керівництвом головного диригента, народного артиста України В’ячеслава Реді пропонує грандіозну музичну програму для своїх слухачів, яка прозвучить на «Відкритті 65 симфонічного сезону». Цього дня на сцені разом із запорізькими музикантами виступатиме солістка з Франції, лауреатка міжнародних конкурсів Кім Барб`є. Вартість квитка: 90,00 грн.

За інформацією та задля замовлення квитків звертайтеся до представників первинної профспілкової організації Запорізького національного університету: навчальний корпус № 4, каб. 209, 212, 311, або за тел.: 228-75-27, 228-76-05, 067-810-82-48.

 

 

Схожі новини