Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ перебувають на міжнародному стажуванні в Ургенчському державному університеті (Республіка Узбекистан)

Викладачі ЗНУ перебувають на міжнародному стажуванні в Ургенчському державному університеті (Республіка Узбекистан)

Викладачі ЗНУ перебувають на міжнародному стажуванні в Ургенчському державному університеті (Республіка Узбекистан)
09.09.2021 16:26 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University відділ міжнародних зв’язків факультет іноземної філології міжнародна діяльність міжнародне стажування викладачів

Другого вересня 2021 року розпочалося міжнародне стажування науково-педагогічних працівників ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в Ургенчському державному університеті (Республіка Узбекистан). Воно триває в рамках підписаної в травні 2021 року Угоди про співробітництво між ЗНУ та УрДУ.

Доцентки факультету іноземної філології Юлія Третяк та Юлія Деревянко на сьогодні долучилися до освітнього процесу на факультеті зарубіжної філології Ургенчському державному університеті. Вони налагоджують академічну, наукову й міжнародну співпрацю з узбецькими колегами.

За словами проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, візит викладачів ЗНУ до узбецького вишу є першою ластівкою майбутньої плідної співпраці. Зокрема, йдеться про академічний обмін і спільну наукову діяльність на міжнародному рівні в напрямку «Україна-Узбекистан».

 

Схожі новини