Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в спеціально організованій сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови взяли участь 270 вступників

У ЗНУ в спеціально організованій сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови взяли участь 270 вступників

У ЗНУ в спеціально організованій сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови взяли участь 270 вступників
14.09.2021 09:54 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування єдиний вступний іспит вступ-2021 вступ до магістратури

Одинадцятого вересня до Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітали 270 учасників спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту. ЗНУ традиційно виступив пунктом проведення ЄВІ, де для абітурієнтів, котрі прагнуть вступити до магістратури, створили комфортні умови для перевірки знань з англійської, німецької та французької мов.

Відповідальна за пункт проведення тестування на базі ЗНУ, начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, розповідаючи про те, як проходило додаткове ЄВІ, зазначила, що цього разу для його проведення задіяли 18 приміщень аудиторного фонду вишу. Роботу пункту тестування забезпечували 18 старших інструкторів, 18 інструкторів і 6 чергових. Серед них було чимало викладачів і співробітників ЗНУ, а також – вчителів запорізьких шкіл. Більшість із них уже не перший рік працює під час вступного випробування до магістратури. Тож має чималий досвід щодо того, як забезпечити дотримання його процедури й водночас створити комфортні умови для вступників під час проходження тестування. Зокрема, в організації вимірювання температури всім учасникам заходу й персоналу пункту проведення тестування, у слідкуванні за дотриманням соціальної дистанції й за правильним використанням масок були задіяні медичні працівники та охорона. Вони спрацювали чітко й злагоджено, забезпечивши виконання важливого завдання. Надавав допомогу співробітникам пункту й контролював дотримання процедури проведення єдиного фахового вступного випробування уповноважена особа від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Роман Шумада. За результатами проведення єдиного фахового вступного іспиту всьому персоналу пункту подякували за сумлінну роботу.

Загалом учасників ознайомили з процедурою проходження випробування у форматі ЗНО. Крім того, на початку випробування їм нагадали про права й обов’язки вступників, заборону мати при собі пристрої для зберігання, зчитування й відтворення інформації тощо. Усього на виконання всіх завдань ЄВІ відвели 60 хвилин.

Усі учасники випробування намагалися якнайкраще виконати поставлені перед ними завдання, аби мати змогу вступити до магістратури на вподобану спеціальність. Вони дотримувалися всіх вимог щодо процедури проведення ЄВІ та прагнули продемонструвати отримані за роки навчання в бакалавраті знання й компетентності. Результати третьої сесії ЄВІ розмістять на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» до 20 вересня. Після чого вони зможуть взяти участь у додатковій вступній кампанії до магістратури.

 

 

 

 

 

 

Схожі новини