Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Математичний факультет організовує профорієнтаційну роботу з батьками майбутніх абітурієнтів

Математичний факультет організовує профорієнтаційну роботу з батьками майбутніх абітурієнтів

Математичний факультет організовує профорієнтаційну роботу з батьками майбутніх абітурієнтів
14.09.2021 16:48 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами зустріч із батьками абітурієнтів

Розпочався новий, 2021/2022, навчальний рік. Математичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) радо прийняв на навчання більш ніж 130 нових зацікавлених майбутніми спеціальностями першокурсників. Питання набору на новий навчальний рік обговорили наприкінці серпня на засіданні Ради факультету під головуванням декана математичного факультету Сергія Гоменюка. Поставлені на засіданні завдання з профорієнтаційної роботи з абітурієнтами та їхніми батьками викладачі вже почали реалізовувати. Представники кафедр відвідали закріплені заклади освіти, до шкіл пішли студенти-практиканти, у плані практики яких є окреме профорієнтаційне завдання, викладачі завітали на батьківські збори.

Одним із таких заходів були збори батьків одинадцятикласників Запорізького ліцею № 62. Під час зборів батькам, а їх було більш ніж 20 осіб, надали інформаційні матеріали про навчання в ЗНУ, охарактеризували системи навчання взагалі та на окремих спеціальностях, оголосили про курси підготовки до ЗНО та вступу до вишу, що діють на базі університету.

Також обговорювались питання кількості бюджетних місць, підрахунку рейтингового балу, переліку сертифікатів, змісту освітніх програм. Математичний факультет вельми зацікавлений у тому, щоб наступного року до нього прийшли підготовані та зацікавлені абітурієнти.

На факультеті проводиться підготовка за наступними освітніми програмами, ознайомитися з якими можна за лінком:

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/math/1627

 

Дізнатися більше про факультет можна на його сторінках у соцмережах:

https://www.facebook.com/mathznu/

https://t.me/ab_matfak_znu

 

Геннадій Циммерман,

заступник декана математичного факультету

з профорієнтаційної роботи

 

Схожі новини