Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває оформлення соціальних стипендій для студентів

У ЗНУ триває оформлення соціальних стипендій для студентів

У ЗНУ триває оформлення соціальних стипендій для студентів
16.09.2021 10:13 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут відділ виховної роботи пільгові категорії студентів соціальні стипендії

На сьогодні у співпраці з відділом виховної роботи вишу в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувається подача документів для оформлення соціальної стипендії для пільгових категорій студентів.

В університеті соціальну стипендію отримують студенти, які навчаються за державним замовленням і належать до таких категорій, як сироти, діти (особи) позбавлені батьківського піклування; інваліди; учасники бойових дій та їхні діти; діти загиблих учасників бойових дій; молодь із малозабезпечених сімей; студенти, котрі зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, та інші. Щоб отримати соціальну стипендію, студентам необхідно зібрати пакет копій документів у чотирьох примірниках, відповідно до вимог, що висуваються для тієї чи іншої пільгової категорії. Копії документів потрібно завірити у відділі кадрів (при собі мати оригінали документів) каб. 58 та 59 навчального корпусу № 1. А потім вже написати заяву у відділі виховної роботи.

Для юнаків та дівчат пільгових категорій дуже важливе чуйне ставлення до них та злагоджена й професійна робота людей, до яких вони звертаються. А добрі відгуки від студентів стають справжньою подякою співробітникам відділу виховної роботи, яким керує Світлана Кондратенко, і заступнику директора з виховної роботи інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Роману Воляру. Адже завдяки професіоналізму фахівців університету хлопці та дівчата змогли швидко та правильно оформити необхідні для отримання соціальної стипендії документи. Вдячні за це студенти й провідній фахівчині відділу виховної роботи Світлані Мінаєвій, а також доценту кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Олександру Шапурову.

Шановні студенти пільгових категорій, які навчаються за державним замовленням! Нагадуємо, що оформити соціальну стипендію ви можете у відділі виховної роботи каб. 211 навчального корпусу № 4 з 9.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00).

Отримати консультацію можна безпосередньо у відділі виховної роботи та за телефоном (061) 228 76 48; у інженерному навчально-науковому інституті - каб. 45 навчального корпусу № 9 та за телефоном (061) 227 12 24.

 

Схожі новини