Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося установче засідання науково-технічної ради

У ЗНУ відбулося установче засідання науково-технічної ради

У ЗНУ відбулося установче засідання науково-технічної ради
21.09.2021 10:51 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University науково-технічна рада ЗНУ установче засідання

Днями в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під головуванням проректора з наукової роботи, професора Геннадія Васильчука організували засідання НТР. На заході вирішувалися питання щодо затвердження нового складу НТР, а також робочого плану засідань.

У рамках першого питання порядку денного затвердили зміни в складі науково-технічної ради університету, а також новий список її членів. Так, відкритим голосуванням вирішили вивести з 16 вересня 2021 року зі складу НТР ЗНУ у зв’язку з виробничою необхідністю: в.о. завідувача кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, професора Даміра Бікулова, завідувача кафедри соціальної філософії та управління, професора Тараса Бутченка та завідувачку кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики, професорку Людмилу Бухаріну (у зв’язку зі зміною основного місця роботи). Натомість до складу ради увійшли: доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Андрій Линенко, доцент кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту ЗЕД Олександр Олійник, завідувачка кафедри видавничої справи та редагування, доцентка Тетяна Плеханова, а також голова НТ САД ЗНУ, магістрант ІІ курсу Олександр Смірнов. Окрім цього, затвердили план роботи НТР на 2021-2022 навчальний рік, із яким учасників зібрання ознайомив голова ради Геннадій Васильчук.

На засіданні також обговорили питання щодо рекомендації до вступу в докторантуру за рахунок державного замовлення та за рахунок фізичних і юридичних осіб. Так, для докторантури ЗНУ у поточному році виділено 6 бюджетних місць. Наразі на навчання зараховано 5 докторантів, із яких троє – представники ЗНУ та ІННІ.

З питання щодо потреби на установчому засіданні НТР затвердити Положення про атестацію наукових працівників ЗНУ виступила начальниця науково-дослідної частини Оксана Болдуєва. Документ затвердили голосуванням присутні в залі члени НТР. Окрім цього, доповідачка звернулася із пропозиціями щодо відновлення (після карантинних обмежень) й проведення у новому форматі щорічного університетського конкурсу серед науково-педагогічних працівників «Кращий науковець року». Присутні обговорили зміни щодо умов його проведення, а також стосовно критеріїв відбору претендентів. 

У розділі «різне» учасники засідання традиційно вирішували питання щодо друку наукової літератури ЗНУ та поширення електронних видань, про зміни в складі редакційної колегії. Затвердили список госпдоговірних робіт на поточний період, які виконуватимуть науково-дослідні колективи університету; щодо зміни тем дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії, а також стосовно наукових керівників.

Наприкінці заходу відбулося вручення грамоти, якою Департамент освіти і науки ЗОДА відзначив сумлінну працю й особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, а також плідну науково-педагогічну діяльність на благо вітчизняної науки й освіти професорки кафедри англійської філології Ганни Приходько.

plan_ntr_2022.doc

polozhennya_pro_atestats__yu_ndch___1_.doc

sklad_ntr.docx

 

Олена Хлистун


 

Схожі новини