Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Чергову віртуальну екскурсію корпусами інженерного інституту присвятили аудиторіям і лабораторіям кафедр

Чергову віртуальну екскурсію корпусами інженерного інституту присвятили аудиторіям і лабораторіям кафедр

Чергову віртуальну екскурсію корпусами інженерного інституту присвятили аудиторіям і лабораторіям кафедр
21.09.2021 11:35 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут віртуальна екскурсія

Автором ідеї відеопроєкту «Екскурсія корпусами Запорізького національного університету» (ZNU, Zaporizhzhia National University), є директорка центру культури Юлії Янько та її команда. А втілюється вона в життя завдяки спільним зусиллям співробітників центру культури, зокрема, відеозйомка та монтаж виконані фахівцем центру Антоном Осадчуком.

Частина ІІ відео про інженерний навчально-науковий інститут присвячена аудиторіям і лабораторіям кафедр автоматизованого управління технологічними процесами; прикладної екології та охорони праці тощо. Глядачі відвідають аудиторію центру післядипломної освіти, побачать навчально-практичний центр кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем. Сподобаються глядачам і сучасні аудиторії кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів, а також просторі лекційні аудиторії кафедр металургії та мікроелектронних та електронних інформаційних систем; актова та танцювальна зали інституту.

Подивитися відео ви зможете на сторінках:

https://www.youtube.com/watch?v=j6EvIjK7V-Q

https://www.instagram.com/p/CT6VHinl_K6/

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини