Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ розповіли батькам учнів Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 про освітні можливості

Представники ЗНУ розповіли батькам учнів Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 про освітні можливості

Представники ЗНУ розповіли батькам учнів Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 про освітні можливості
21.09.2021 16:50 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна робота співпраця з ЗЗСО освітні можливості ЗНУ для учн

Наприкінці минулого тижня на запрошення директорки багатопрофільного ліцею №99 Ольги Василівни Солдатєнко на зустріч із батьками учнів 9-11 класів завітали начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Галина Микитів, фахівець цього ж відділу Анна Яцків, доценти кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини біологічного факультету Єгор Гороховський і Вікторія Задорожня.

Галина Микитів розповіла про інфраструктуру університету, ІННІ, факультети та освітні програми, можливості підготовки до ЗНО на курсах, профорієнтаційні заходи, зокрема, про безкоштовні пробні тренінги із ЗНО, курси з вивчення іноземних мов, міжнародну мобільність, наукову діяльність, практичну підготовку, окреслила особливості вступу до університету та Інженерного навчально-наукового інституту.

Батькам 9 класів розповіла про коледжі ЗНУ та підготовчі курси, які працюють на базі коледжів. Також Галина Володимирівна запросила батьків вступати до магістратури, підвищувати кваліфікацію в Центрі післядипломної освіти ЗНУ, вивчати іноземні мови на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, а також запропонувала приєднатися до Асоціації випускників ЗНУ, заповнивши анкету на сайті.

Особливу зацікавленість у батьків викликала інформація про вивчення іноземних мов, зокрема польської, французької та китайської. Галина Володимирівна надала їм вичерпну інформацію про філологічний факультет, де можна вивчати польську мову, факультет іноземної філології , Французький лінгвістичний центр та Школу Конфуція, де є можливість засвоїти французьку та китайську мови. Також розповіла про Центр інтенсивного вивчення іноземних мов.

Представники біологічного факультету, за яким закріплений ліцей, ознайомили батьків майбутніх вступників із освітніми програмами – тими, за котрими готують на біологічному факультеті ЗНУ, надали список сертифікатів, необхідних для вступу, розповіли про майбутнє працевлаштування. Додатково ознайомитися зі структурою університету, освітніми програмами та алгоритмом вступу майбутні вступники та їхні батьки мали змогу з профорієнтаційного випуску газети «Запорізький університет»,  рекламних буклетів університету та факультетів.

Наприкінці зустрічі Галина Микитів подякувала директорці Ользі Солдатєнко та заступниці директорки Галині Ліпецькій за надану можливість зустрітись із батьками.

Директорка ліцею запросила представників факультетів та ІННІ Запорізького національного університету проводити профорієнтаційну роботу з майбутніми вступниками.

 

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування

 

Схожі новини