Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зустріч «Академічна мобільність. Міжнародні програми та проєкти» відбулася у виші для студентів факультету СПП

Зустріч «Академічна мобільність. Міжнародні програми та проєкти» відбулася у виші для студентів факультету СПП

Зустріч «Академічна мобільність. Міжнародні програми та проєкти» відбулася у виші для студентів факультету СПП
22.09.2021 12:14 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП академічна мобільність міжнародні програми та проєкти

Двадцять першого вересня на факультеті СПП Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували захід, присвячений питанню академічної мобільності та можливостям участі студентів у міжнародних освітніх програмах.

Зустріч розпочала вступним словом декан факультету СПП, професорка Ольга Пономаренко, яка закцентувала увагу на тому, що участь у програмах міжнародної академічної мобільності – це можливість навчатися або проходити стажування на базі іноземного ЗВО або підприємства, що сприяє кар’єрним перспективам здобувачів вищої освіти. Декан актуалізувала важливість участі студентів у програмах академічної мобільності та наголосила на необхідності знання іноземної мови для навчання та професійного становлення.

Завідувачка кафедри, доцент Наталія Губа наголосила, що міжнародні освітні програми – це завжди отримання нових знань, професійних навичок і нового досвіду. Реалізація прав студентів на академічну мобільність і участь у міжнародних програмах та проєктах підтримується та супроводжується на рівні факультету та університету.

Власну історію участі в програмі Еразмус+ розповіла магістерка спеціальності «психологія» Вікторія Чернова. Вона відповіла на запитання студентів про особливості програми та підготовки документів для участі в конкурсах. Вікторія зазначила, що міжнародні програми – це новий досвід, цікаві зустрічі з представниками різних країн, мовне занурення, професійний та особистий розвиток – і тому варто скористатися можливостями академічної мобільності.

Можливості участі здобувачів вищої освіти у міжнародних програмах і проєктах висвітлила в презентації заступниця декана з міжнародної роботи, доцентка кафедри психології Наталія Мосол. Вона надала перелік актуальних міжнародних програм, стипендій, конкурсів, а також ресурсів для пошуку інформації та отримання консультації, розповіла про основні вимоги до участі в програмах академічної мобільності, про документи потрібні для цього. Упродовж зустрічі визначили алгоритм пошуку інформації та подачі заявки на участь у програмах.

Актуальну інформацію про міжнародні програми, стипендії, стажування та конкурси можна отримувати приєднавшись до Телеграм-каналу «ЗНУ МОЖЛИВОСТІ»: https://t.me/opportunities_znu

 

Факультет СПП

 

Схожі новини