Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики ЗНУ долучився до організації Запорізького міжнародного кінофестивалю ZIFF–2021

Факультет журналістики ЗНУ долучився до організації Запорізького міжнародного кінофестивалю ZIFF–2021

Факультет журналістики ЗНУ долучився до організації Запорізького міжнародного кінофестивалю ZIFF–2021
22.09.2021 15:48 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики волонтерська робота міжнародний кінофестиваль

Традиційно організаторам заходу допомагали волонтерки – студентки факультету журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) разом із викладачкою Оленою Усмановою.

Упродовж трьох днів учасниці надавали інформаційну підтримку заходу. Вони зустрічали відвідувачів, орієнтували їх у програмі активностей, допомагали знайти потрібну локацію та асистували організаторів під час конкурсних програм.

Під час кінофестивалю транслювалися українські стрічки, серед яких «Я працюю на цвинтарі» та «Бурштинові копи», що з’явилися на екранах уперше. Зірковими гостями заходу були продюсер Артем Колюбаєв, режисер Олег Маламуж, акторка Дар’я Трегубова, письменниця Ольга Навроцька, актори Олексій Тритенко та Віктор Андрієнко. Вони влаштували майстер-класи та творчі зустрічі для присутніх.

«Дякуємо волонтерам Запорізького кінофестивалю ZIFF 2021! Без вашої допомоги, підтримки та уваги до глядачів було б дійсно важко», – звернулися організатори до представниць вишу після завершення проєкту.

Волонтерки розповіли, що фестиваль став для них приємною нагодою не лише спостерігати за українським кіно, а й стати його частинкою.

Нагадаємо, що кінофестиваль ZIFF щоосені відбувається в Запоріжжі за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Запорізької міської ради. Його гасло – «Дивись українське», адже організатори ставлять на меті підтримувати вітчизняні фільми, зберігати традиції кінематографа та знаходити молодих талановитих авторів.  На фейсбук-сторінці проєкту можна знайти фото та відео цьогорічного фестивалю.

Нагадаємо, що ювілейний, п’ятий, фестиваль ZIFF тривав з 17 до 19 вересня в Запорізькому кіноконцертному залі ім. О. Довженка.

 

Наталія Данилюк,

студентка 3 курсу

 

Схожі новини