Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з ювілеєм доцента кафедри мікроелектронних та електронних інформаційних систем Єгора Кісельова

Вітаємо з ювілеєм доцента кафедри мікроелектронних та електронних інформаційних систем Єгора Кісельова

Вітаємо з ювілеєм доцента кафедри мікроелектронних та електронних інформаційних систем Єгора Кісельова
23.09.2021 09:26 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра мікроелектронних та електронних інформаційних систем ювілей

Двадцять третього вересня святкує свій ювілей доцент кафедри мікроелектронних та електронних інформаційних систем інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) Єгор Миколайович Кісельов.

Захоплення електронікою виникло у Єгора Кісельова ще в школі, тому після закінчення 8-го класу він вступив до Запорізького технікуму електронних пристроїв. Закінчивши з успіхом навчання, Єгор Миколайович вирішив продовжити освіту в Запорізькій державній інженерній академії за спеціальністю «Фізика та технологія матеріалів і компонентів електронної техніки». Жага знань та захоплення науковою діяльністю підштовхнуло ювіляра до вступу в аспірантуру alma mater. Результатом навчання стала захищена в 2006 році кандидатська дисертація на тему «Інтегровані датчики потужності випромінювань на основі комбінованих твердотільних структур» у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Уже в 2013 році ювіляру було присуджено вчене звання доцента кафедри фізичної та біомедичної електроніки.

ЗДІА стала для Єгора Миколайовича не лише alma mater, а й містом, де він реалізовував свої професійні таланти. За час роботи в академії ювіляр обіймав посади асистента, старшого викладача, доцента; був заступником навчально-методичного відділу, а потім і керівником методичного відділу тощо; проходив у 2004 році стажування у College of Lake Country (США).

Єгор Кісельов є автором понад 174 наукових і науково-методичних праць, серед яких дві монографії; був керівником декількох держбюджетних наукових тем. Коло його наукових інтересів дуже різноманітне – це датчики, функціонально-інтегровані твердотільні структури, комп’ютерні мережі, інтелектуальні системи тощо.

Нині ювіляр активно займається залученням студентів до наукової роботи, адже він розуміє, що молодь – це наше майбутнє. Студенти поважають його за професіоналізм, вміння доступно викладати непростий матеріал. А колеги – за сумлінне ставлення до обов’язків та доброзичливість у спілкуванні. За плідну науково-педагогічну діяльність ювіляр був неодноразово нагороджений грамотами та подяками.

Шановний Єгоре Миколайовичу! Колектив інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ вітає Вас із ювілеєм. Зичимо міцного здоров’я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у професійній діяльності! Нехай поруч із Вами завжди будуть рідні люди та справжні друзі, а Ваші старання виправдовуються вдячністю студентів! Натхнення, радості і звичайного людського щастя!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини