Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки ЗНУ підкорили головне комедійне шоу країни

Студентки ЗНУ підкорили головне комедійне шоу країни

23.09.2021 11:09 Все Головні новини фестиваль 8 сезону Ліги Сміху як головного всеукраїнського чемпіонату з гумору гумористична школа ЗНУ

Нещодавно у Києві пройшов відбірковий етап фестивалю 8 сезону Ліги Сміху – головного всеукраїнського чемпіонату з гумору. Більше 100 команд приїхали в столицю, щоб спробувати свої сили і поборотися за такий омріяний прохід в телеверсію. Двері Київського національного авіаційного університету відкрилися для команд із різних куточків країни, представників міських, регіональних Ліг Сміху і навіть учасники минулих телесезонів. Однак пройти в гала-концерт і потрапити в прайм-тайм ефіру телеканалу 1 + 1 вийшло лише у 18 команд-щасливчиків, серед яких виявилися і талановиті студентки Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Дівоча збірна «Нет парня», команда, яка росла на гумористичній школі ЗНУ та радувала своїми жартами, представила чудовий виступ, тим самим забезпечивши собі прохід у телеверсію. Тож уперше за 7 років після найуспішнішої запорізької команди, віце-чемпіонів 1 сезону Ліги Сміху «Заїнька» в ефір потрапила команда з нашого міста. Нам пощастило бачити, як дівчата впродовж майже 5-ліття із підліткових років щоденно працювали над собою, розвивали свої авторські і акторські навички, напрацьовували професіоналізм, щоб в кінцевому рахунку прийти до своєї мети.

Нажаль, пройти в наступні етапи дівчатам не вдалося. Але це не завадить нам пишатися такою талановитою молоддю в наших рядах, підтримувати її та чекати ефіру на наших телеекранах, перша частина якого пройде 24 вересня, а друга – рівно через тиждень! Чекаємо з нетерпінням!

Наталя Ольховська