Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ взяли участь у VIІ конференції «UNI-BIZ BRIDGE»

Викладачі Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ взяли участь у VIІ конференції «UNI-BIZ BRIDGE»

Викладачі Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ взяли участь у VIІ конференції «UNI-BIZ BRIDGE»
27.09.2021 10:32 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій онлайн-конференція наукова діяльність підвищення кваліфікації викладачів

Новий навчальний рік для Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочався з участі викладачів циклової комісії «Маркетингу, торгівлі та біржової діяльності» у VIІ Всеукраїнській конференції «UNI-BIZ BRIDGE».

Організована вже всьоме компанією «UGEN» Всеукраїнська освітня онлайн-конференція для викладачів цього року стосувалася теми «Метод case study в освітньому процесі». Упродовж 26-27 серпня 2021 року в серіях онлайн-вебінарів від представників компаній Coca-Cola, Genesis, JTI, Yalantis, KPMG, EY взяли участь викладачі фахових дисциплін спеціальності 075 «Маркетинг» Гроха Світлана Геннадіївна та Брежнєва Вікторія Олександрівна.

Метою заходу стало об’єднання університету та бізнесу в рамках онлайн-навчання. Також на конференції обговорили питання розробки кейсів, їх ефективності та практичні аспекти впровадження в освітній процес. Отримані знання викладачі успішно засвоїли для використання в освітньому процесі під час занять зі студентами спеціальності «Маркетинг».

 

Схожі новини