Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет іноземної філології налагоджує зв’язки із Економіко-правничим фаховим коледжом ЗНУ

Факультет іноземної філології налагоджує зв’язки із Економіко-правничим фаховим коледжом ЗНУ

Факультет іноземної філології налагоджує зв’язки із Економіко-правничим фаховим коледжом ЗНУ
27.09.2021 15:26 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес підготовка до ЗНО зустріч

Нещодавно в.о. завідувачки кафедри викладання другої іноземної мови Ольга Каніболоцька та заступниця завідувачки кафедри англійської філології та лінгводидактики Наталія Надточий зустрілись зі студентами Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

На зустріч запросили студентів ЕПФК спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта». Після закінчення коледжу вони мають можливість отримати вищу освіту та додаткову актуальну спеціальність викладача іноземної мови на факультеті іноземної філології. Ольга Каніболоцька розповіла про початок свого шляху в професії. Він стартував саме з Педагогічного коледжу, де була отримана кваліфікація «вчитель початкової школи» та «вчитель англійської мови у початковій школі». «Такі подвійні напрямки завжди розширюють можливості й мотивують йти ще далі», – зауважила Ольга Анатоліївна. Також в.о. завідувачки кафедри викладання другої іноземної мови говорила про перспективи мовного зростання під час навчання на ФІФ – вивчення першої, другої та третьої іноземних мов.

Заступниця завідувачки кафеди англійської філології та лінгводидактики Наталія Надточий пояснила студентам ЕПФК, чому саме для спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» є актуальною співпраця з факультетом іноземної філології. «На нашій кафедрі є нова освітня програма “Середня освіта”. А вона може стати логічним продовження фахової підготовки сучасного вчителя. Крім того, студенти цієї спеціальності можуть отримати другу кваліфікацію вчителя інформатики, або української мови, або історії. Тобто з дипломами після закінчення коледжу та після навчання на факультеті іноземної філології у вас буде вже три кваліфікації – вчитель початкової школи (або вихователь закладів дошкільної освіти), вчитель англійської мови, вчитель інформатики, або української мови, або історії. А це робить вас більш конкурентноздатними у галузі освіти», – уточнила Наталія Олександрівна.

Перевагою навчання на ФІФ після коледжу також називали вступ на другий курс і, звичайно ж, кількість годин на вивчення мови. Студенти спеціальності «Середня освіта» мають 10 годин англійської мови на тиждень. Представниці ФІФ розповіли, що з цього навчального року зі студентами ЕПФК спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» працюватимуть викладачі факультету для проведення занять з англійської мови, поглибленої підготовки до складання ЗНО з англійської й успішного вступу на факультет іноземної філології.

Викладачка англійської мови коледжу Яна Калашник під час заходу розповіла про своє навчання на ФІФ та про його ефективність. Про важливість знання іноземної мови й про життєві перспективи, які вона відкриває для вчителя початкової школи та вихователя дитячого садка, мотивуюче говорила й директорка коледжу Олена Грибанова. Саме зараз студенти обирають додаткову спеціалізацію. Можна обрати англійську мову й після закінчення коледжу продовжити навчання на факультеті іноземної філології. «Формуємо співпрацю та спадкоємність між коледжем і ФІФ», – із таким закликом звернулися до учасників зустрічі її організатори. А вже з наступного тижня викладачі факультету іноземної філології розпочнуть співпрацю зі студентами Економіко-правничого фахового коледжу безпосередньо на заняттях з англійської мови.

 

Ганна Ваніна,

факультет іноземної філології

 

 

 

Схожі новини