Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у Форумі якості вищої медичної освіти

Представники ЗНУ взяли участь у Форумі якості вищої медичної освіти

28.09.2021 10:26 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму наукова діяльність Форум якості вищої медичної освіти

Двадцять третього вересня 2021 року Національне агентством із забезпечення якості вищої освіти організувало Форум якості вищої медичної освіти, який відбувся на базі Київського міжнародного університету. У заході взяли участь також представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, Національного Еразмус+ офісу в Україні, колеги з класичних та медичних закладів вищої освіти і наукових установ України. Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) на заході представляли проректор з науково-педагогічної роботи, професор Юрій Каганов і завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії, професорка Надія Богдановська.

Мета заходу полягала в окресленні викликів і проблем, обговорення спільного бачення реальних якісних змін у вищій освіті у цілому та в галузі охорони здоров’я, зокрема. У рамках Форуму обговорювали кращі практики акредитації освітніх програм, перспективи інституційної та міжнародної акредитації, проблеми імплементації стандартів вищої освіти, особливості акредитації освітньо-наукових програм, системи вимірювання результатів навчання та інші актуальні питання. Окрему дискусію викликали колізії впровадження Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я». Для Запорізького національного університету в галузі «Охорона здоров'я» становлять інтерес перспективи розвитку освітньої програми «Фізична терапія та ерготерапія» (гарантка – професорка Надія Богдановська).

За словами проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова, проведення заходу продемонструвало, що для академічної спільноти категорія якості вищої освіти стає все більш практичною та затребуваною. Важливо, щоб усі учасники освітнього процесу Запорізького національного університету були об’єднані спільним прагненням до розвитку внутрішньої системи забезпечення якості освіти, як одного з найбільших дієвих чинників конкурентноздатності ЗВО.