Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному інституті відбулася Міжнародна конференція «Формування сучасних концепцій менеджменту організацій та адміністрування в умовах цифровізації»

В інженерному інституті відбулася Міжнародна конференція «Формування сучасних концепцій менеджменту організацій та адміністрування в умовах цифровізації»

В інженерному інституті відбулася Міжнародна конференція «Формування сучасних концепцій менеджменту організацій та адміністрування в умовах цифровізації»
29.09.2021 16:17 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут кафедра менеджменту організацій та управління проєктами Міжнародна науково-практична конференція

Урамках святкування 25-річчя кафедри менеджменту організацій та управління проєктами інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Формування сучасних концепцій менеджменту організацій та адміністрування в умовах цифровізації».

Із привітальним словом до ювілярів звернулися директорка інституту Наталя Метеленко; проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах; аспірантка кафедри та депутат обласної ради Оксана Бугайчук, завідувач кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів В’ячеслав Глущевський; завідувач кафедри електротехніки та енергоефективності Віктор Коваленко; директорка центру польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського Ганна Макушинська та магістрант кафедри, начальник відділу оцінки персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Роман Ляшенко.

Від імені адміністрації ЗНУ та колективу інженерного навчально-наукового інституту учасників конференції привітала Наталя Метеленко. Наталя Георгіївна зазначила, що завідувачка кафедри-ювілярки Валентина Воронкова є яскравою та неординарною особистістю. Це – «фахівчиня, яка заслуговує не тільки на повагу та пошану. Валентина Григорівна присвятила багато років свого життя нашому закладу. Своїм колегам і студентам вона показує приклад високого професіоналізму». Наталя Метеленко привітала Валентину Григорівну та весь колектив кафедри з ювілеєм та побажала подальших успіхів на науковій і викладацькій ниві.

Важливим моментом свята стало нагородження почесними грамотами викладачів, серед яких – завідувачка кафедри Валентина Воронкова, професорка Марина Ажажа, доценти Олександр Фурсін, Віталіна Нікітенко, Олег Мороз, Олександр Шапуров, Наталія Капітаненко й Ольга Венгер.

Потім розпочалося пленарне засідання конференції, головою організаційного комітету якої став ректор ЗНУ Микола Фролов, а його заступниками – перший проректор Олександр Бондар; проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура; проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов; проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах; директорка інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Наталя Метеленко; заступниця директора з наукової роботи ІННІ ЗНУ Каріна Бєлоконь і завідувачка кафедри менеджменту організацій та управління проєктами ІННІ ЗНУ Валентина Воронкова.

Робота конференції відбувалася за такими тематичними напрямами, як «Історія еволюції менеджменту від класичного до цифрового» (модераторка – доцентка Віталіна Нікітенко); «Зарубіжний і вітчизняний досвід становлення публічного управління й адміністрування» (модераторка – професорка Марина Ажажа); «Розвиток інформаційної економіки, підприємництва та фінансів» (модератор – професор В’ячеслав Глущевський); «Розвиток обліку, аналізу, оподаткування й аудиту» (модераторка – професорка Тетяна Меліхова); «Сучасна інженерія, економіка та менеджмент як невід’ємні складники інноваційно-екологічного та техніко-економічного розвитку промисловості України» (модераторка – професорка Наталя Метеленко); «Креативні технології цифрової економіки і цифрового менеджменту як чинники сталого розвитку туристичного бізнесу» (модераторка – професорка Валентина Воронкова); «Промисловий менеджмент як ключовий чинник виходу України з кризи» (модератор – доцент Олег Мороз) і «Стратегічний менеджмент в галузях національної економіки (металургія, будівництво, енергетика, галузеве машинобудування, екологія)» (модератор – професор Віктор Банах).

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини