Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті організували посвяту першокурсників у студенти на Хортиці

На біологічному факультеті організували посвяту першокурсників у студенти на Хортиці

На біологічному факультеті організували посвяту першокурсників у студенти на Хортиці
01.10.2021 14:45 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет посвята в студенти дозвілля свято

Минули перші тижні навчання, й першокурсники біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) остаточно звикли до університетського ритму життя та відчули себе частиною дружної факультетської родини. А щоб спільно відсвяткувати зміну статусу вчорашніх абітурієнтів, для них на о. Хортиці представники факультету влаштували для них урочисту посвяту в студенти.

Організаторами заходу для першокурсників стали представники студактиву біологічного факультету Владислав Баклан (ОП «хімія»), Таміла Кіт (ОП «екологія») та Діана Маленко (ОП «середня освіта»). Втілити в життя ідею та підготувати захопливе свято їм допомогли такі студенти: Олександра Чепуркіна (ОП «фізіологія, імунології та біохімія»), Ганна Польнік (ОП «середня освіта»). Марія Шевчик (ОП «хімія»), Катерина Кисель (ОП «біологія»), Ганна Милосердна (ОП «біологія»), Олег Дашівець (ОП «лісове господарство»), Тетяна Рябченко (ОП «генетика») й Артем Дубовик (ОП «екологія»).

Крім власне першокурсників – 50 студентів із різних освітніх програм – на заході були присутні представники керівництва та науково-педагогічні працівники біологічного факультету: декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, заступниця декана з виховної роботи Вікторія Яранцева, заступниця декана біологічного факультету з міжнародної роботи Олена Бойка та доцентка кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Наталія Григорова.

Декан факультету Людмила Омельянчик на початку заходу привітала першокурсників і побажала їм незабутніх студентських років, успішного навчання, перемог і здобутків. Вона запевнила, що на факультеті кожен студент знайде підтримку й допомогу, та висловила сподівання, що першокурсники якнайкраще скористаються всіма наданими їм можливостями для навчання та саморозвитку.

На всіх учасників свята чекали захоплива екскурсія Хортицею, цікаві конкурси, дружній спів та смачне частування. Усі вони залишилися дуже задоволеними й подякували організаторам за вдало проведений час.

 

 

 

Схожі новини