Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті розпочалися заняття для аспірантів освітньої наукової програми «Комп’ютерні науки»

На математичному факультеті розпочалися заняття для аспірантів освітньої наукової програми «Комп’ютерні науки»

На математичному факультеті розпочалися заняття для аспірантів освітньої наукової програми «Комп’ютерні науки»
11.10.2021 09:46 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет навчання аспірантів освітній процес

Сьомого жовтня розпочався освітній процес для аспірантів другого року навчання освітньої наукової програми (ОНП) «122 Комп’ютерні науки» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Цикл дисциплін професійної підготовки викладають професор Сергій Чопоров і доцент Олексій Кудін. Зокрема, свою першу лекцію професор Сергій Чопоров присвятив питанню використання обчислювального кластеру для обробки експериментальних даних. Окрему увагу приділили підвищенню продуктивності в комп’ютерних експериментах через використання паралельних і розподілених обчислень. Запрошена на лекцію доцентка Наталія Манько взяла участь у жвавій дискусії та звернула увагу на можливість використання хмарних сервісів для обробки різноманітних даних (економічних, математичних, показників людської діяльності).

Своєю чергою, доцент Олексій Кудін звернув увагу на важливі аспекти наукової діяльності, зокрема на використання методів машинного навчання в задачах комп’ютерного зору, задачах класифікації, регресії тощо. Зокрема в рамках курсу «Технології машинного навчання в обробці даних» розглядатимуться різні типи нейронних мереж, які можна застосовувати в дослідженнях аспірантів на етапі збору й обробці емпіричних даних.

Бліц-опитування аспірантів продемонструвало їхню велику зацікавленість в отриманні нових знань і практичних навичок із сучасних інформаційних технологій і комп’ютерних наук, що дозволить їм бути успішними на сучасному швидкоплинному ринку праці.

 

Схожі новини