Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До 50-ої річниці історичного факультету ЗНУ відбудеться конференція «Історія Степової України: стратегії дослідження та репрезентації»

До 50-ої річниці історичного факультету ЗНУ відбудеться конференція «Історія Степової України: стратегії дослідження та репрезентації»

До 50-ої річниці історичного факультету ЗНУ відбудеться конференція «Історія Степової України: стратегії дослідження та репрезентації»
11.10.2021 13:34 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет наукова діяльність науково-практична конференція 50-річчя історичного факультету

П’ятнадцятого-шістнадцятого в Туристичному інформаційному центрі (м. Запоріжжя) відбудеться науково-практичної конференція «Історія Степової України: стратегії дослідження та репрезентації». Захід присвячений 100-річчю перейменування міста Олександрівськ на Запоріжжя та 50-ої річниці історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Серед організаторів заходу – департамент культури і туризму Запорізької міської ради та Туристичний інформаційний центр. У рамках конференції відбудуться 3 панельні дискусії, присвячені обговоренню історії степової України:

- «Степова Україна vs Новоросія: проблеми дискурсивного переходу»;

- «Культурна та етнічна ідентичність як рушій регіональної історії?»;

- «Нові сюжети в історії Степової України – криза класичного історіописання?»

У дискусіях братимуть участь науковці із Запоріжжя, зокрема представники історичного факультету ЗНУ, а також – із Києва, Одеси, Дніпра та Бердянська. Крім того, під час конференції на учасників чекає презентація історико-культурного потенціалу міста, екскурсія до Музею архітектури Запоріжжя та оновленого пагорба «Єднання» на острові Хортиці.

 

Схожі новини