Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися урочисті збори аспірантів і докторантів першого року навчання

У ЗНУ відбулися урочисті збори аспірантів і докторантів першого року навчання

У ЗНУ відбулися урочисті збори аспірантів і докторантів першого року навчання
11.10.2021 15:15 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ аспірантури і докторантури вручення свідоцтв вступникам наукова діяльність

Днями у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулись урочисті збори аспірантів і докторантів, які цьогоріч вступили на навчання. Як і в попередні роки, аспірантура та докторантура нашого вишу користується чималим попитом серед майбутніх учених. Цієї осені 92 аспіранти і 7 докторантів поповнили лави науковців ЗНУ. Майже 100 вступників – це значна цифра, яка свідчить про те, що наш університет відповідає всім сучасним вимогам для побудови наукової кар’єри.

Зі словами привітання до нової когорти науковців звернувся проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, який передав вітання до всіх першокурсників від ректора ЗНУ Миколи Фролова й відзначив, що аспіранти й докторанти зробили правильний вибір, обравши ЗНУ. «У нашому університеті ви завжди знайдете підтримку й допомогу як під час підготовки дисертаційної роботи, так і під час опанування навичок, необхідних сучасному досліднику», – запевнив Геннадій Миколайович, після чого представив присутнім співробітників відділу аспірантури і докторантури, які будуть надавати всебічну допомогу здобувачам під час навчання.

Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов зазначив, що адміністрація університету завжди дбає про те, аби створити комфортні умови для навчання та наукової діяльності молодих науковців. Аспірантура ЗНУ є знаною в Україні не лише за кількістю здобувачів, а інноваційними підходами в організації освітньо-наукового процесу. Підготовка на третьому рівні випереджає підходи до навчання, які реалізуються на рівнях бакалаврату та магістратури. «Університетське середовище – це те ком’юніті, де можна якісно провести наукові дослідження, підвищити свій академічний рівень, встановити професійні зв’язки, набути унікального наукового досвіду, розвинути соціальні навички», – підкреслив Юрій Олегович.

Після оголошення наказу ректора «Про зарахування до аспірантури і докторантури ЗНУ» проректор Геннадій Васильчук урочисто вручив посвідчення аспірантів і докторантів Запорізького національного університету учасникам зібрання.

Координаторка PhD-програм у ЗНУ Вікторія Меняйло побажала першокурсникам цікавого навчання та успішного захисту дисертації, а також ознайомила їх з логіко-структурною схемою освітньо-наукової програми підготовки, змістом навчального плану, можливостями дистанційного навчання, вимогами до проміжних атестацій, засобами комунікації та зворотного зв’язку.

У свою чергу, керівники структурних підрозділів університету, зокрема начальниця науково-дослідної частини Оксана Болдуєва, начальниця відділу міжнародних зв’язків Аліна Осаул, директорка наукової бібліотеки Ніна Чала, доєдналися до привітання молодим науковцям; розповіли їм про напрямки діяльності очолюваних ними структур та запросили аспірантів і докторантів скористатися тими послугами, які вони надають задля підвищення ефективності наукової діяльності в університеті.

Наприкінці заходу на всіх учасників чекав музичний сюрприз: виступ народної артистки України Інни Гапон, яка також звернулася до молодих науковців з побажанням завжди бути відданими своїй улюбленій справі, оскільки це саме те, що робить людину щасливою!

Фотоальбом із події:

https://www.facebook.com/groups/1430909570544926/posts/2654514811517723/

 

Фото Володимира Лінікова

 

 

 

Схожі новини